anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym, negatywne komentarze

PanCBD
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z jednym kupującym, który grozi wystawieniem negatywnego komentarza...

Zaczęło się od kupna przedmiotu w cenie 65zł przez kupującego, po czym cena została podniesiona na 70zł a później na 75zł. Po kilku dniach kupujący wystawia negatywny komentarz o treści "wszystko ok ale negatyw za ciągłe podbijanie ceny przez sprzedawcę" allegro komentarza nie usunęło, bo nie widziało w nim nic niezgodnego z regulaminem .. ale okej kupujący zgodził się usunąć i kupił ponownie przedmiot przed trafieniem na czarną listę.

Teraz kupujący grozi mi, że wystawi negatywny komentarz za transakcję, jeżeli nie usunę go z czarnej listy a na dodatek chce, żeby sprzedać mu przedmioty z 50% rabatem bo inaczej negatyw

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

hocoTECH
#8 Zapaleniec#

ALLEGRO świadomie pozwala na SZANTAŻE ze strony Kupujących negatywnymi komentarzami. Jest to celowe działanie co po paru moich przypadkach świadczy na niekorzyść ALLEGRO. Dogadywanie się z Kupującym?! A czy Sprzedający są fundacjami charytatywnymi i mają budżet ze Skarbu Państwa że maja zrobić WSZYSTKO bo Kupujący tak sobie życzy lub chce?! Sami zacznijcie pracować charytatywnie to zobaczymy co z tego będzie... życzę powodzenia.

oznacz moderatorów