anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym

marbermar
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z pewnym kupującym. Licytuje dla żartów i nie oplaca aukcji, potem bezczelnie odpisuje na zasadzie "nie oplace bo nie mam pieniedzy i co mi zrobisz". Nastepnie pisze, ze ma 13 lat itp itd, nie chce mi się tutaj dłuzej rozpisywac 🙂 Jak mozna zgłosić takie konto do allegro, żeby sie tym zajęli? Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

podaj jego login moderatorkom poleci ban

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jak masz czas i chęci, to wyślij mu przedsądowe wezwanie do zapłaty za wylicytowany towar najlepiej listem poleconym. Jak rodzice zabulą, to może się gnojek czegoś nauczy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marbermar podaj proszę numery zamówień, przy których doszło do tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kaleyn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję serdecznie za odzew, po przedstawieniu sytuacji kupującemu zobowiązał sie zapłacić, ma na to czas do 24 marca. Jeśli nie to napisze do Pani ponownie z numerem oferty i prosba o dane do wysłania wezwania do zapłaty. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam  @la_nika 

oznacz moderatorów

marbermar
#8 Zapaleniec#

Witam, kupujący jednak nie opłacił zamówienia. Jego numer to: 

ba2e5241-b3af-11ed-a436-bf8ca3495f14
 
Chciałbym otrzymać adres tej osoby by wyslac wezwanie. Gdzie mogłbym podeslac screeny z rozmow z ta osobą tak by dostała bana? Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
oznacz moderatorów

mm-computers
#11 Animator#

Jeśli te rozmowy były prowadzone przez Allegro (czat lub maile), to Allegro ma te informacje do wglądu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marbermar Konto kupującego zostało zablokowane do wyjaśnień. Skontaktujemy się z nim. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marbermar
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za szybką reakcję, czyli konto zostanie użytkownikowi odblokowane dopiero gdy opłaci transakcję?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marbermar Na opłacenie licytacji na Allegro klient ma 30 dni od daty zakupu, a ten termin minie jutro. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane, a Ty będziesz mógł wystawić ofertę ponownie.

Oczywiście istnieje szansa, że klient opłaci to zamówienie, ale może się też zdarzyć tak, że po prostu nie zdąży. Konto klienta nie zostanie odblokowane, dopóki nie wyjaśni nam, w jakim celu brał udział w licytacji, skoro nie miał zamiaru sfinalizować transakcji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marbermar
#8 Zapaleniec#

Faktycznie, 30 dni minie jutro, moje przeoczenie 🙂 Proszę przejrzeć rozmowy, człowiek bezczelnie pisał "licytowałem dla żartu", potem, że ma 13 lat. Nie uważam żeby portal aukcyjny to była piaskownica. Jeżeli nie opłaci oczywiscie będę mógł otrzymać jego dane do wysłania odpowiedniej korespondencji? Niestety usunąłem maila i nie jestem w stanie ich odnaleźć.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marbermar Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne dla tej sprzedaży dane: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów