anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z nr przesyłek pocztowych w systemie allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikeza
#20 Guru#

Właśnie zauważyłem, że wszystkie dzisiejsze przesyłki pocztowe, pomimo, że zostały już zeskanowane i opuściły placówkę pocztową ponad godzinę temu nie widnieją w zakładkach allegro. Mam pierwszy raz taką sytuację. Logiczne jest, że jeżeli się nie pojawią, to statystyki wysyłek lecą na łeb na szyję, a klienci nie mają powiadomień o nadaniu. Czy to jakaś awaria ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Sprawdziłam, u mnie numery nadań podpięły się dzisiaj poprawnie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Kaliope_Brzeg ja nie mam nic, pewno będę zmuszony wprowadzać ręcznie 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

plik dotarł prawidłowo i został odebrany przez placówkę, przesyłki zostały zeskanowane i przy paczkach wysłano powiadomienia sms. Miało to miejsce godzinę temu. Do teraz nie ma żadnego nr paczki w systemie allegro dla tych wszystkich paczek. Dla serwisu, jak również dla klienta, który sprawdza stan zamówienia w allegro przesyłka teoretycznie nie została nadana - tak to wygląda w skrócie. dotyczy to zarówno pocztex kuriera, jak i allegro polecony.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Spróbuj powklepywać ręcznie. Wiem, że to upierdliwe ale do czasu wyjaśnienia przynajmniej statystyki uratujesz 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@Kaliope_Brzeg jakaś magia chyba, jak zacząłem wprowadzać ręcznie to nagle - pojawiły się numery. Wszystko wróciło do normy, dziwna sprawa 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza 

Magia Allegro 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów