anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z ochrona marki wop

Grzegorz000002
#7 Wielbiciel#

witam  mam problem ostanio otworzylem konto firmowe na allegro i chialem zaczac sprzedawac buty Nike zrobilem zamowienie butow wystawilem na aukcje na allegro pierwsze 2 07.03 a kolejna 10.03 i nagle 15.03 moje aukcje zostały usuniete przez allegro i program wop niby wystawiam nie orginalne buty i alegro mi pisze ze mam sie zglosic do przedstawiciela marki i wyjaśnić sytuację  w jezyku angielskim ,, to jest jakis zart,,  polskie aukcje polska firma a mam tłumaczyć cos komus po angielsku. Ok po kilku e-mail  z allegro postanowiłem tak zrobic wyslac zapytanie oraz potwierdzenie zakupow i legalność oraz zdjecia metek i butow wraz z logo producenta, i juz sobie zaczelem myslec jak zagraniczny przedstawiciel  marki sprawdzi fakture vat na zalup z polskiego sklepu ?? Kto mu poda jakie kolwiek informacje ?? , po 1 dniu fostaje informacje ze zdjecia i faktura vat polska nie  jext wystarczajacym dowodem na to zeby sprawdzic orgibalnosc botow , zdjęcia  butow byly robiony bardzo dobrym aparatem i z kazdej strony oraz srodek i wszytkie loga porducenta, zapytałem ponownie czemu ponownie przedstawiciela marki i znow otrzymale taka sama odpowiedz , i to wsumie nawet nie jest  przedstawiciel tylko osoba która przekazuje gdzies dalej zdjecia do weryfikacji. I teraz pytanie czy ktos mial taka sytulacje ?  czy mam sam  wyslac im buty zeby sobie sprawdzili czy moze szukac rzeczoznawcy marki w polsce a moze prosic sklek zeby wysali informacje ze zakup byl robiony u nich 'pewnie i tak by tego nie zrobili. Nie podoba mi sie sytulacja bo jezeli zyjemy w poslce obejmuje nas prawo polskie allegro tez jest zarejestrowana spółka w polsce i tu tez powinno dzialc polskie prawo a nie prawo inngeo kraju

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Grzegorz000002, Twoje oferty zostały usunięte na podstawie zgłoszenia podmiotu uprawnionego do reprezentowania marki Nike. Otrzymałeś dane do kontaktu i zostałeś poproszony o bezpośrednie wyjaśnienie tej sprawy ze wskazaną instytucją. W razie jakichś wątpliwości zachęcam Cię do kontynuowania korespondencji mailowej, którą prowadzisz z Allegro.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Grzegorz000002
#7 Wielbiciel#

ile raz mam razy pisac i słyszeć to samo tak jak na allegro wysylam pytanie  ciagle ta sama odpowiedz przeciez nie mozna tak traktować ludzi

oznacz moderatorów