anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością klienta.

kumka24
#7 Wielbiciel#

Mam taką sytuację Allegro anulowało klientce część zakupów i te pozostałe już nie podchodzą pod darmową wysyłkę. Teraz klientka się obudziła i nagle chce opłacić anulowane zakupy na konto i tu zastanawiam się czy nie wynikną jakieś problemy jeśli wpłata będzie poza pay-u bo już mi sugerowała że może część rzeczy wrócić do mnie z powodu reklamacji. Czy iść klientce na rękę i niech sobie zrobi tą wpłatę na konto??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@kumka24  jeśłi kupująca wpłaci na konto - system alllegro nie bedzie widział wpłaty i nie wyślesz tego zamówienia w ramach allegro bedziesz to musiał zrobić we własnym zakresie wiec pewnie koszt dostawy bedzie większy

Najprostsze rozwiązanie: niech kupująca anuluje cały zakup i zrobi go ponownie płacąc prze allegro finanse

oznacz moderatorów

kumka24
#7 Wielbiciel#

Chodzi mi bardziej o to że klientka opłaciła część zakupów pozostałe Allegro jej anulowało i za te anulowane chce zrobić wpłatę na konto. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kumka24  jeśłi wpłaci na konto nadal allegro nie bedzie widzialo płatności i darmowa smart wysyłka sie nie pojawi.

Wiec albo klientka bedzie musiała zaplacić koszt dostawy albo Wy bedziecie musieli go ponieść

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W systemie tak się nie da. Anulować całość i kupić od nowa najlepiej.

oznacz moderatorów