anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta z dnia na dzień, zero pomocy ze strony allegro

SkarbUrody
#7 Wielbiciel#

witam,   @RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

W dniu wczorajszym zostałem zablokowany na wszystkich kontach.

Sprzedaję na allegro od stycznia, nie było żadnych problemów, przeszedłem wszystkie weryfikację kilkukrotnie.

Miałem podesłać w mailu zdjęcia dowodów i faktury, wysłałem je.

Otrzymałem wiadomość, że konto nie przeszło weryfikacji, poprosiłem o więcej informacji i ich nie dostałem.

Ponadto nie mogę wypłacić pieniędzy, nie mam jak zapłacić faktur do hurtowni ani zwrócić pieniędzy za anulowane zamówienia i zwroty...

Nigdy nie było z moimi kontami problemów, na tym koncie mam ponad 300 pozytywów...

W ciągu jednego dnia allegro zablokowało mi możliwość sprzedaży, wywiązania się z faktur i potraktowało jak oszusta bez żadnych argumentów, jedynie informacje "Powód jak wcześniej wspomniałam: Zdjęcie ograniczeń z konta wiązałoby się ze zbyt dużym ryzykiem dla bezpieczeństwa przyszłych transakcji. Na podstawie art. 2.12 Regulaminu Allegro konto pozostanie zawieszone na czas nieokreślony. W oparciu o art. 8.7 Regulaminu Allegro nie wyrażamy również zgody na ponowną rejestrację w serwisie."

chciałbym się dowiedzieć o co chodzi bardziej szczegółowo i odpowiedzieć na to, bo wiem, ze nie złamałem regulaminu, co mogę z tym zrobić? Kontakt z działem bezpieczeństwa jest fatalny

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety nikt tu nie udzieli Ci informacji, nawet moderacja, tylko dział bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

SkarbUrody
#7 Wielbiciel#

dział bezpieczeństwa nie chce udzielić więcej infomacji 😞

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SkarbUrody tu masz ten art, 

2.12.

W sytuacji, gdy Konto lub działalność Użytkownika w ramach Allegro wymaga dodatkowej weryfikacji danych, o których mowa w art. 2.1. lub 2.3, lub w przypadku powzięcia przez Spółkę uzasadnionych obaw co do bezpieczeństwa Konta lub Transakcji, dotyczących w szczególności nieuprawnionego przejęcia Konta przez inną osobę, lub w przypadku naruszenia Regulaminu przez Użytkownika, Spółka może:

Nie kojarzysz czegoś? , na koncie , z którego piszesz nie masz ocen , konto świeże 5 m-cy , może inne powiązane konto , moze jakość spadła poniżej neutralnego , czy nie wywiązywałeś siuę z transakcji , dyskusje roziwiązane ? 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@SkarbUrody Ten schemat powtarza się wielokrotnie w ciągu ostatnich lat. Zapewne hurtownia jest na czarnej liście Allegro.

Nikogo nie odblokowali.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

SkarbUrody
#7 Wielbiciel#

da sie to jakoś sprawdzić?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@SkarbUrody Nie. I nie odpowiedzą, bo nie będą informować w jaki sposób wykrywają nieprawidłowości. Wtedy hurtownie z ich czarnej listy mogłyby omijać zabezpieczenia Allegro.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów