anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pracownikiem Allegro

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam problem z pracownikiem Allegro. Usuwa mi ofert twierdząc, że naruszają regulamin. Gdy poprosiłem o wskazanie w jaki dokładnie punkt regulaminu naruszają - nie udziela odpowiedzi tylko pisze wymijająco. Co mogę z tym zrobić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Niemożliwe, musi Ci podać powód usunięcia. Jeśli nie poda, pisz w tej sprawie przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b Twoje odwołanie trafi do osoby na wyższym stanowisku.

oznacz moderatorów

Bladziak
#9 Pomysłodawca#

Pracownik allegro nic nie musi ... Pracownik allegro może podjąć decyzje i oświadczyć 
Z uwagi na wewnętrzne procedury bezpieczeństwa nie udzielamy informacji na temat szczegółów weryfikacji

i tyle

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KARTEL_GRACZY Dostałeś precyzyjną odpowiedź:

"Opis, tytuł i kategoria wskazują na działającą grę, a nie na płyty z wykorzystanym kodem aktywacyjnym"; "(...)tytuł wprowadzał w błąd i jeśli pisze Pan: "NADAJE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO KOLEKCJI", to oferta powinna znaleźć się w kategorii "Kolekcje". Dodatkowo obowiązkowo w tytule musi znaleźć się informacja, że gra nie działa".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Tylko, że gra jest sprawna. Ktoś kto ma wersję cyfrową np na Steam, Origin itp to ma możliwość zainstalowania tej gry z nośnika - więc jest sprawna, nośnik nie jest uszkodzony. Opis nie wprowadza w błąd ponieważ jest to wyraźnie zaznaczone, że nie ma klucza aktywacyjnego. "" proszę wskazać kategorię gdzie mają być wystawiane gry bez klucza

oznacz moderatorów

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Oraz dalej nie otrzymałem odpowiedzi, gdzie dokładnie w regulaminie Allegro jest napisane, że nie mogę sprzedawać gier bez klucza aktywacyjnego

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Może po prostu napisz poprawnie tytuł i daj jasny opis.

Gdy napiszę: "Kolor biały" a dalej "Do samodzielnego pomalowania" nie będzie poprawne.

oznacz moderatorów

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Tytuł oraz opis wyraźnie wskazują na to, że gra nie działa poprawnie. Chodzi mi o to, że pracownik upiera się, że taka gra ma być w kategorii Kolekcje i sztuka - pozostałe. Jest to dla mnie niezrozumiałe dlaczego taka kategoria

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@KARTEL_GRACZY możesz sprzedawcą ale odpowiedni opisz i podaj odpowiedni tytuł co by nie wprowadzał w błąd 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Jest to dokładnie opisane, w tytule i opisie. Chodzi o kategorie w której nakazują mi to wystawiać. Co "kolekcje i sztuka" ma do gier komputerowych?

oznacz moderatorów

KARTEL_GRACZY
#7 Wielbiciel#

Witam

Może jest to nietypowe pytanie, ale według regulaminu allegro (proszę wskazać dokładny punkt regulaminu) co uznajemy za grę komputerową PC którą może wystawić na sprzedaż w dziale gry komputerowe PC?

Zadaję te pytanie ponieważ prowadzę absurdalną rozmowę z pracownikiem allegro (jak rzucanie grochem o ścianę). Powtarza jak mantra to samo nie podając żadnych definicji oraz nie wskazuje żadnych punktów regulaminu.

Dokładny przykład:

https://allegro.pl/oferta/need-for-speed-rivals-premierowe-pl-pc-bez-klucza-9849913789

Według pracowników allegro nie jest to gra komputerowa PC i nie może być wystawiana w kategorii "gry komputerowe" ale nakazują wystawić przedmiot w kategorii "kolekcje i sztuka - kolekcje - pozostałe - pozostałe"

oznacz moderatorów