anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wiadomościami WP

Ola_203
#7 Wielbiciel#

Witam. Czy ktoś już rozwiązywał problem z wysłaniem wiadomości do kupującego z poczty WP? Próbuje od kilku dni wysłać wiadomość i nie dochodzi a poczta WP działa poprawnie (wysy

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mikeza
#20 Guru#

@Ola_203  to jest jakiś ciągły problem, który pojawia się i znika. U mnie był kłopot, ale tylko z wiadomościami od konsultantów allegro, jeśli chodzi o maile od klientów, czy te informujące o zakupie było ok. Moderatorzy twierdzili, że wina leży po stronie WP, ale ja mam mieszane uczucia, bo wszystkie inne wiadomości bez problemu docierają.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Ola_203
#7 Wielbiciel#

U mnie właśnie tak jest, ze poczta działa normalnie... mogę wysyłać i odbierać pocztę tylko nie mogę odpowiedzieć na e-mail z Allegro od kupującego Już od kilku dni...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Ja proponuję przejść na bez-spamerską pocztę od MS (outlook) lub od G (gmail) 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jaki portal, taka poczta. Wszelkie wp.pl i op.pl nadają się na złom. Też polecam gmail. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Ola_203
#7 Wielbiciel#

Mam gmail pocztę tez, ale jako ze Allegro mam od początku na poczcie wp i nigdy nie miałam problemu to nie zmianialam... chyba nadszedł ten czas 😋

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Ola_203 dodam, że to błąd po stronie operatora, niestety nie mamy na niego wpływu. W tej sytuacji zachęcamy do kontaktu z właścicielem strony.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów