anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wielowariantowością

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,

wystawiłem kilka zestawów produktów, ustawiłem dla nich ,,wielowariantowość". Wydawało się że wszystko działa poprawnie jednak dziś zauważyłem że nie do końca. Tutaj wydaję się że wszystko jest dobrze, jednak po otwarciu którego z wariantów okazuje się ze nie widać w pozostałych wariantów aukcji. Drugą sprawą jest zaznaczony na czerwono obszar: to niby nasze produkty... NIBY bo to nie jest nasz asortyment... Wprowadza to w błąd klientów, ktoś po prostu naszych aukcjach promuje swoje..

Numer oferty w której wszystko jest  niby prawidłowo : Numer oferty: 16028425580 oraz numer jednego z wariantów w którym jest już brak pozostałych wariantów  16028463721zestawy F29cct.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Arturek_x Z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierzesz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz, pomożemy.

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam,
kolejny raz kurier allegro one nie odebrał paczki nr zlecenia A0012IH4V2. Dziś nie mamy z nim kontaktu telefonicznego, nie możemy też ponowić podjazdu. Klient powinien dziś dostać paczkę. Już raz zdarzyło się nam że klient ze względu na opóźnienie wysyłki ( również paczka nie została odebrana) zrezygnował z zakupu. Była to sytuacja dla nas nie komfortowa bo towar był przygotowany specjalnie dla niego. Normalnie nie mamy możliwości zwrotu tego typu produktów.

oznacz moderatorów

dawidof26_2007
#8 Zapaleniec#

Ja po zamówieniu kuriera ONE dzwonie do nich żeby dopilnowali podjazdu nauczony doświadczeniem z współpracy z nimi. I też nie robią podjazdu, Według godziny granicznej mogę zamawiać do 16 podjazd i będzie w tym dniu wykonany ale kurier jest o 11 i potem to zapomnij. Przesyłki nadajemy 1 km od centrum Katowic to jak to wygląda w małych miastach ...

oznacz moderatorów