anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą środków z Allegro Finanse

MAMY ROZWIĄZANIE!
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Mam konto w niemieckim banku N26,po skonfigurowaniu wypłat w Allegro i automatycznej wypłacie 14 dnia miesiąca pieniądze po dniu wróciły z adnotacją

anulowanie wypłaty środków PayU 11d40df2-ec00-4fec-9fc0-b13e7f47552f

o co w tym chodzi?

Mój login w Allegro - sabracadabra

Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra Cześć. 🙂 Dopytam o tę sytuację operatora płatności i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Ok,bo nie mam pomysłu co jest nie tak z tym kontem i które przeszło weryfikację.Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Mam pytanie,udało się coś ustalić z tym zwrotem płatności przez PayU,bo mam jeszcze problem z Przelewy 24 tam pieniądze zniknęły nie pojawiły się ani w banku, jak i nie wróciły na Allegro Finanse.Proszę o pomoc ,bo nie nie mam już motywacji do sprzedaży na Allegro skoro nie mam jak wypłacić pieniędzy,a konto w Polsce nie wchodzi w grę.Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra Jak dawno pieniądze zostały wypłacone? Jak długo czekasz na ich zwrot? 

Jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi od operatora, ale jeśli problem pojawił się również w Przelewy24, to oznacza, że coś jest nie tak z Twoim niemieckim rachunkiem.

Jeśli masz Revoluta, to możesz za jego pomocą aktywować konto do wypłat, być może to będzie dla Ciebie wygodne rozwiązanie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Czekam dwa dni,ale boję się z Przelewy24 będzie to samo co Payu,z banku odpisali ,że przelewy w innej walucie niż Euro rozliczane są na podstawie kursu wymiany walut i tyle się dowiedziałem.Pozdrawiam i proszę o pomoc,może ktoś ma konto N26 do wypłat z Allegro i wie jak to ugryźć.

oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie, niestety przelewy nie dochodzą do mojego banku N26, chce zamknąć swoje konto na Allegro i otworzyć inne na żonę, konto bankowe w Polsce mam zablokowane przez komornika ,nie chcę zakładać do jednej wypłaty konta na Revolut. Proszę o podpowiedź jak odzyskać od Allegro pieniądze w formie nawet przekazu pieniężnego na adres ,może być w kilku ratach. Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra przykro mi, ale przekazem pocztowym można wypłacać tylko kwoty do 800 zł, a na Twoim saldzie jest więcej (nie ma możliwości wypłacenia środków w ratach). 
Napisz proszę w sprawie nr 33218618 w korespondencji e-mail czy jest możliwość jednorazowej wypłaty środków od obu operatorw jeśli jest tam powyżej 800 zł. 
Przykro mi, że nie mogę pomóc, ale mam nadzieję, że osoba z zespołu, które zajmuje się finansami będzie mogła zaproponować rozwiązanie. Z przyczyn bezpieczeństwa to powinien być bezpośredni kontakt z Tobą, aby była możliwość weryfikacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Ok, dzięki za odpowiedź, ważne, że pieniądze nie zginęły i za kilkanaście miesięcy jak spłacę komornika będą jak znalazł, no chyba, że jakimś cudem uda się je odzyskać wcześniej od Allegro, ale cuda ponoć się zdarzają. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra dziękuję, środki nie znikną o to możesz być spokojny 🙂
Dziękuję również pozdrawiam i wszystkiego dobrego! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra otrzymałam również informację, że Twój bank nie przyjmuje przelewów w PLN, dlatego został on zatrzymany. Dobrze wiedzieć o tym na przyszłość. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Założyłem konto w banku ,który przyjmuje przelewy w PLN i czekam na weryfikację,a na ten czas w opcjach dostawy ustawiłem tylko pobrania i sam jestem zdziwiony,że się sprzedaje.może nie tyle ,co przy smarcie,ale niewiele mniej.Normalnie jak w Czechach.Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Założyłem konto Revolut zrobiłem przelew weryfikacyjny z głównego konta 1 Euro 20 maja 2023 i niby konto odznaczone jest zielonym ptaszkiem, ale nadal nie mogę wypłacić pieniędzy, tym razem wypłatę blokuje Przelewy24-skontaktowałem się z obsługą Allegro mailowo, ale do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi-wcześniej w innej korespondencji miałem nadany  nr sprawy 33218618.Jak to rozwiązać ,bo sprzedaż tylko za pobraniem jest dosyć wkurzająca. Pozdrawiam. Waldemar Mielczarek

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra we wskazanej sprawie otrzymałęś odpowiedź 17.05.2023 o treści: 
"Uzyskałam informację, że w dniu wczorajszym uzyskał Pan informację w związku z anulowaną wypłatą. 🙂

"Wypłata została anulowana, ponieważ bank nie rozlicza przelewów w złotówkach. W związku z tym, że wypłatę z PayU można zlecić jedynie do banku, który przyjmuje przelewy w polskiej walucie, proszę o aktualizację danych w zakładce "Środki i historia operacji", na stronie:

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/
Proszę wybrać opcję [ZMIEŃ USTAWIENIA WYPŁAT], a następnie [ZMIEŃ KONTO DO WYPŁAT].

Zmiana konta do wypłat wymaga potwierdzenia nowego rachunku przelewem weryfikacyjnym.""

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

No właśnie tak zrobiłem-zmieniłem bank z N26 na Revolut, który rozlicza w złotówkach i nadal nie mogę wypłacić pieniędzy.

oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie-z tego co widzę to wypłaty blokuje tylko Przelewy24,jak to rozwiązać?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra w imieniu Wiktorii, wracam z odpowiedzią. Wypłaty powinny być już aktywne na Twoim koncie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sabracadabra
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Wypłaty już aktywne, mam tylko pytanie ,czy kwota 4000 zł do wypłaty automatycznej w każdy dzień to kwota ,która musi być u każdego operatora, czyli w Payu i w Przelewy24 po 4000 zł, czy suma od obu operatorów, bo mam ok.4800 zł ,a nadal wypłata nie może być zrealizowana inaczej niż 1 lub 14-tego dnia miesiąca. Nigdzie nie znalazłem w Allegro wyjaśnienia i stąd moje pytanie. Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam. Waldek

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sabracadabra aby wypłata była codziennie kwota u każdego z operatorów musi być wyższa, niż 4 tys. (czyli  w PayU i w Przelewy24 po 4000 zł). W innym przypadku wypłaty są zlecane 1. i 14. dnia miesiąca. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów