anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem aukcji poprzez rest

lukasparts24
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Mam problem z wystawianiem aukcji poprzez rest. Otóż 24.08 do godz około 19 mogłem wystawiać  aukcje. Później aukcje zamiast wystawiać się to tworzyły się tzw szablony. Jest jakiś problem lub była jakaś zmiana w rest przy wystawieniu aukcji?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

zabawkoweabc
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem od wczorajszego wieczora.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak bywa jak jest jakaś awaria albo duże obciążenie w sieci ale przed chwilą sprawdzałem i nie mam problemu z wystawianiem .

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Coś się popsuło w kolejce zadań asynchronicznych w API dla sprzedawców. W API portalu wszystko działa. Z tego co widzę, nadrabiają już zaległości i naprawiają problem, ale aukcje z ostatnich ok. 20 minut u mnie stoją.

taski nie wykonują się (aktywacja zakończonych ofert), utknęły na statusie "new" · Issue #4867 · all...

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

"Mamy opóźnienia w operacjach na ofertach - aktualnie je niwelujemy, jednak może to potrwać jeszcze kilka godzin. Przepraszamy za niedogodności."

Z Githuba.

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Oferty wystawione o 7 rano, email z potwierdzeniem że oferta jest wystawiona ale w zakładce Moje oferty ich nie widzę 😕 

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Mam identycznie - ale tylko, jesli chodzi o wznowione (widnieja caly czas w zakonczonych, jednak po wejsciu w oferte - widac, ze jest aktywna, chociaz nie mam pojecia, czy widoczna dla innych Allegrowiczow). 

Oferty wystawiane jako nowe od razu sa pokazywane w aktywnych.

Na dodatek - przy wystapieniu o zwrot prowizji z anulowanego zakupu (gdzie byl juz dokonany zwrot srodkow pienieznych) - wyskakuje info, ze zwrot prowizji jest niekatywny, poniewaz nienaliczona zostala prowizja od sprzedazy. 

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

U mnie wystawione jako nowe widnieją jako szkic, choć email z potwierdzeniem wystawienia oferty przyszedł na skrzynkę

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy ktokolwiek jest w stanie udzielić jakiejkolwiek informacji na temat awarii i ile jeszcze czasu potrwa?

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Wczoraj pisali na Githubie, że awaria ma potrwać do godzin wieczornych.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@accadia @Client:94057046 Czy problemy nadal występują?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Na dzień dzisiejszy nie odnotowałem nowych problemów. Jednak deweloperzy nie dali jeszcze znać, czy awaria została zażegnana. Chciałbym po prostu wiedzieć, czego mam się spodziewać w najbliższych dniach.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94057046 Cieszę się, że w tej chwili problemy nie występują. Jeśli się powtórzą, proszę o sygnał.

Wczorajsze nieprawidłowości zostały usunięte.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów