anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawianiem produktów IKEA

FHWIKOR
#7 Wielbiciel#

witam, mam pytanie może ktoś ma taki sam problem jak ja. allegro zaczęło wymagać dodawania kodów ean do transakcji ale ikea nie posiada kodów ean a jedynie kod sprzedawcy który nie przyjmuje system.

Czy macie taki sam problem bo mnie allegro poradziło że mam JA kupić dla ikea  kody ean żeby je wstawić w serwisie.

Kompletna paranoja, ja lub inny sprzedawca ma kupować kody ean bo serwis sobie tak życzy a producent ich nie stosuje. Proszę o info jeżeli ktoś ma ten sam problem

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro podaje stronę gdzie możesz zajrzeć i chyba zakupić EAN.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jasne, kupowac kody ean dla produktów ikea - niezły absurd

należy wpisać cos na pałkę lub ukraść z innej podobnej oferty a w treści napisać że ean to fikcja

oznacz moderatorów

FHWIKOR
#7 Wielbiciel#

też tak myślałem i chyba tak będzie trzeba zrobić nie rozumiem jak mogą wymagać czegoś czego producent nie stosuje. tym bardziej że czytnik wskazuje kod produktu wiec mogą go wyjątkowo według mnie zastosować dla danego producenta. nie jest to mój problem tylko ale i innych sprzedawców

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@FHWIKOR znajdź kod ean produktu, który nie jest sprzedawany na Allegro. Szukaj np. na niemieckim eb...aju

oznacz moderatorów

FHWIKOR
#7 Wielbiciel#

kody ean do produktów może założyć/ zakupić tylko producent produktów lub dać zgodę na zakup kodów ean. sam sprzedawca nie może tego zrobić

oznacz moderatorów