anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Coś allegro się wykrzaczyło :)

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

Po zalogowaniu biała strona i tekst 🙂 @_HolaOla_  @cloudcloud @nat_not @msniezek 

{"errors":[{"code":"ERROR","message":"An error has occurred","details":null,"path":"/auth/oauth/authorize","userMessage":null}]}

  

________
Κώστας
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Od wczoraj kuleje 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No coś się chyba dzieje, bo po zmianie konta na liście ofert nie ładują się oferty, trzeba kilka razy odświeżyć 😄

Czasem lista ofert ładuje oferty z innych kont. Dziwne rzeczy się teraz dzieją na Allegro 😕

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Tak, aktualnie mamy problemy techniczne, ale już pracujemy nad ich rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak, tak kuleje i nawet zakładkę "kupione" trzeba odświeżać.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Jak tak przeczytałem Twojego posta, to od razu przypomniały mi się te tematy:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/zakup-z-mojego-konta-przez-jakąś-osobe/td-p/81...
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/kupujący-o-allegro-lokalnie/ktoś-kupuje-przedmioty-na-moje-konto-c...

I tak zaczęło mnie zastanawiać, czy problemy w nich opisane nie wynikają z nowej funkcji łączenia kont (a dokładniej z tego, że ktoś coś spieprzył pisząc kod tegoż)🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere Hm, do powiązania kont trzeba mieć wykupiony abonament i na te konta trzeba się logować, to raczej nie to. Chyba, że coś im te połączenia nawalają 😄 albo jest coś o czym nie wiem

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Ja nie mówię o abonamentach, tylko o tym, że ktoś mógł coś skopać i niektóre skrypty zaczęły żyć własnym życiem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Knowhere A, teraz przyuważyłem link w tych tematach. Jeżeli w tej chwili znów są problemy z logowaniem to zakładam, że zaraz znów pojawią się zakupy z czyjegoś konta.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Krzaki to dobry schowek.sealedsealedsealed

oznacz moderatorów