anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wysyłką Allegro ONE

MAMY ROZWIĄZANIE!
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wygenerować etykiety na paczkę Allegro One i Pocztex w zakładce zamówienia.

Pojawia się komunikat Błąd przetwarzania.Pole nie może być puste lub Nie może być odstępem.W Inpost nie ma problemu.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Amarelius Cześć. Zweryfikuj proszę, czy w danych klienta (imię, nazwisko, adres) nie ma żadnych błędów (typu niepotrzebne kropki, przecinki) i czy między danymi są odstępy. Jeśli nie, to dodaj spacje ręcznie i spróbuj nadać paczkę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nie ma kropek,przecinków.Przy zamówieniach Pozcztex nadawałem już wcześniej paczke dla kupującego i nie było problemu.Te same dane co wcześniej  i nagle błąd przetwarzania.

Nie o co chodzi ze spacją???

oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nie ma kropek,przecinków.Przy zamówieniach Pocztex nadawałem już wcześniej paczkę dla kupującego i nie było problemu.Te same dane co wcześniej  i nagle błąd przetwarzania.

Nie o co chodzi ze spacją???

oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Nie ma kropek, przecinków. Przy zamówieniach Pocztex nadawałem już wcześniej paczkę dla kupującego i nie było problemu. Te same dane co wcześniej  i nagle błąd przetwarzania.

Nie o co chodzi ze spacją???

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Amarelius Czy są odstępy między imieniem i nazwiskiem, a także ulicą i numerem domu. 

Tak nie powinno być:

JanNowak
Poznańska10

Tak powinno być:
Jan Nowak
Poznańska 10

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Amarelius
#9 Pomysłodawca#

Ok.Sprawdzę.

oznacz moderatorów