anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przepisanie konta na żonę

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Przesłałem wniosek o przepisanie konta na żonę i już 2 razy został odrzucony. Z maila który otrzymałem nic nie wynika. Wygląda jakby allegro widziało wniosek o zmianę stanu cywilnego. 

Poniżej scren, proszę o pomoc jak mam to robić. 

Marek_Lis1_0-1680009281317.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

A jakie to konto?zwykle czy firmowe?

oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#
Zwykłe
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie możesz dopisać? Obrazka nie widzimy, musi zatwierdzić moderacja, dopisujesz małżonka tu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Dopisałem, jednak to nie pozwala mi na aktywację wypłat na konto żony, Allegro odrzuca weryfikację danych ze wzgljędu na niezgodność właściciela konta z zdanymi właściciela konta na allegro 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Uzyskałam potwierdzenie, że do Twojego konta Allegro są dopisane dane kobiety i przelew weryfikacyjny został wykonany z rachunku należącego do kobiety, jednak dane wskazują na to, że są to dwie różne osoby. Dlatego weryfikacja nie może zakończyć się pozytywnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Marek_Lis1
#7 Wielbiciel#

Tak przelew był z konta żony, ale proszę mi odpowiedzieć jak w temacie jak przepisać konto allegro na żonę składałem 3 razy wniosek o przepisanie i za każdym razem jes odrzucany z niezrozumiałym uzasadnieniem. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marek_Lis1 Jeśli przelew był wykonany z konta żony, to inna kobieta jest dopisana w danych Twojego konta Allegro. Pewnie dlatego nie może ona stać się właścicielką. O szczegóły możesz dopytać tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów