anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wyszukiwaniem w tekście w ofertach w "mój asortyment"

automisala
#10 Popularyzator#

Od jakiegoś czasu nie mogę wyszukać po nr oferty na liście w "mój asortyment" korzystając z szukajki w przeglądarkach internetowych.

Chcę ukryć cześć ofert. Wybieram zakończone. Lista np. 500 ofert. Mam na liście np. 112 ofert zakończonych i chce po nr oferty szybko wyszukać i zaznaczyć kilkadziesiąt ofert i je zbiorczo ukryć. Od jakiegoś czasu (miesiąc, może dwa miesiące) nie da się tego zrobić.

Myślałem, że to problem przeglądarki, albo komputera. Sprawdziłem w Chrome, Firefox, Opera, Avast Browser i na kilku komputerach. We wszystkich przypadkach jest tak samo.

Na innych stronach i w innych miejscach allegro wyszukiwanie działa prawidłowo, tylko nie w "mój asortyment".

Strasznie to denerwuje, bo coś co zajmowało parę minut, teraz trwa kilkanaście i jest trzy razy więcej klikania.

Allegro co tam namieszaliście? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@automisala Czy mógłbyś mi przesłać krótki film, który będzie obrazował opisaną przez Ciebie sytuację? Pozwoli nam to na sprawdzenie tej kwestii. Filmik możesz przesłać na spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Spróbuje nagrać, tylko znajdę jakiś sensowny program.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@automisala Dziękuję, dostałam Twoją wiadomość oraz film, więc przesłałam już prośbę o sprawdzenie tej sytuacji do zespołu technicznego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@automisala Dostałam już informacje, że w tym przypadku to nie jest błąd techniczny po naszej stronie, ponieważ funkcja, z której korzystasz to funkcja przeglądarki, a my nie mamy żadnego wpływu na jej działanie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

A sprawdzaliście u siebie czy normalnie działa szukajka przeglądarkowa w "mój asortyment"?

oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Wygląda jakby się cała strona nie ładowała do pamięci, tylko wyświetlany aktualnie wycinek i tylko w tym zakresie szukajka może coś wyszukać. Sprawdziłem przed chwilą na innym komputerze i innej przeglądarce i efekt jest cały czas taki sam.

oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Sprawdziłem jeszcze na jednym, mało obciążonym komputerze i też nie wyszukuje treści w "mój asortyment", poza wyświetlanym na monitorze zakresie ofert. Coś jest nie tak z tą stroną. Nie ładuje się w całości. Przewijając góra dół, za każdym razem na bieżąco wczytuje wyświetlane oferty.

oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Pewnie zrobiliście to, po to, żeby duże zakresy np 500 lub 1000 ofert ładowały się szybciej. Niestety ma to fatalny wpływ na szukanie tekstu przez przeglądarkę i zbiorcze zaznaczanie wyszukanych w ten sposób ofert.

oznacz moderatorów

automisala
#10 Popularyzator#

Zajrzy jeszcze ktoś z modów do tego wątku ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów