anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zamówieniem co robic ??

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam problem i nie mam pojęcia jak go rozwiązać 

17 maja klient zamówił 5 sztuk towaru- towar wysłany od tamtej pory cisza. Wysyłka z Polski do Polski także u klient była w przeciągu dnia maxymalnie dwóch 

Dzisiaj 10 czerwiec dyskusja zamiast 5 sztuk przyszło 4 w dowodach zdjęcie paczki z tytulem ( zdjęcie Wats up dzisiejsza data 10.06.2023 godzina 6:00 ) 

Co z tym zrobić  ? Proszę o porady bardziej doświadczonych sprzedawców. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Sporządził protokół szkody że było 4szt. a nie 5? Nie ma, to odpisz że masz dowody ze wysyłka była 5szt. a po takim czasie i bez protokołu nie przyjmujesz reklamacji.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

tylko jakiej szkody? ja w pierwszej chwili pomyślałam, że on zarzuca, że nie spakowano jednej sztuki

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ITSlawno 5 sztuk w jednej paczce czy osobno? 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kiedy odebral paczke? Jak minelo 7 dni a nie wniosl protokolu szkody i reklamacji to doreczono bez zastrzezen czyli towar byl caly i i losc sztuk taka jak trzeba prawo pocztowe art o doreczeniu bez zastrzezen. Reklamacje przyjmij i odrzuc powolujac sie na ten artykul plus kupujacy ma niezwlocznie po odebraniu przesylki sprawdzic stan i zgodnosc zamowienia i poinformowac sprzedawce. Niezwlocznie nie oznacza miesiaca czekania na forum znajdziesz przypadki proby zglaszania szkody po 3 miesiacach od odebrania ba nawet delikwent po 2latach sie kapnal ze paczki nie dostal wszystkie reklamacje odrzucone powolujac sie na doreczenie bez zastrzezen

oznacz moderatorów