anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam wysłać zamówienie InPost - nr telefonu spoza Polski

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Niech mi ktoś z moderacji wyjaśni, jak mam wysłać zamówienie, którego klient posiada numer telefoniczny spoza strefy +48....  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @InPost 

Nr zamówienia: 64e8e881-078e-11ee-a26b-f9f231f03436

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Client:44052296
#21 Demiurg#

@biosorcerer nie zawraca głowy allegro takimi **piiip**ołami 😀 jak by to był problem to już dawno by go rozwiązali. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jak widać, to **piiip**oła, którą nie warto sobie zawracać głowy. Nr tel. z Czech. Ja nie mogę - teraz jestem w 100% przekonany że to Czeskie Alle był na kolanie szyte - pytanie czyim...

Jestem ZŁY - bardzo ZŁY...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

jak nie doprosisz sie w mailu o polski numer to musiz wpisac swoj 😞

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

😆 chyba szybciej InPost rozwiąże ten problem niż allegeo

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Uja rozwiąże - radź sobie sam...

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Chcę, żeby klient dostał powiadomienie, kiedy może odebrać przesyłkę.

Obsługa wielu prefixów to powinien być priorytet. Jednak Na Grunwaldzkiej sądzą inaczej...

To całe Allegrowanie  coraz bardziej mnie wkurza...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Dostanie

ale nie SMS tylko mailem lub aplikacja 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Może i dostanie maila, ale ja mu paczki nadać nie mogę,,,,

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie możesz nie nadac

to jest Paczkomat? Czy z czym masz problem?

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Z numerem +420 /jak by to nie zabrzmiało

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

No tak ale dopilnuj żeby był mail poprawny i wpisz swój numer

dostanaie chociaż maila

a ja bardzo chcesz byc prokliencki to ja ten numer tel wyślij informacje ze ma se śledzić maila bo tam są dane do odbioru przesyłki ponieważ smsem sie nie dało 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nie chcę wpisywać swojego tel. Wymyślili system - niech on działa do jasnej Anielki, Nie chcę zwrotów. Chcę zadowolonego klienta.  Klient zamawia - klient dostaje. Koniec. Kropka. Nie mam 5 lat , żeby się tłumaczyć przed kupującym...

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@biosorcerer  zrób tak jak pisze @Monika__L  juz wielokrotnie zdażały nam sie zamówienia z obcymi numerami telefonów. Na początku sie martwiliśmy tak jak Ty. Ale pokolejnym razie po prostu wklepujemy którys z naszych numerów i tyle. 

Kupujący prócz smsa otrzymuje także powiadomienia na maila oraz na allegro wiec spokojnie ma możliwośc odebrania przesyłki. U nas wszystkie takie przesyłki bezproblemowo były odbierane i zadna nie wóciła.

 

Kiedyś na początku rozmawialiśmy z taką kupującą. Była ona świadoma że na niemiecki numer nie przyjdzie jej sms tylko po prostu mie miała innego ( polskiego) numeru a był wymagany telefon wiec podała taki jaki miała. Natomiast doskonale wiedziała że aby odebrac przesyłke musi sprawdzać maila. 

Własnie z trgo powodu kiedy kupująca naświetliła nam sprawe przestaliśmy w to wnikać. Podajemy nasz numer aby przesyłka przeszła i tyle . Póki co nie mieliśmy żadnych problemów.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jesteście SUPER 👍

Teraz czekam na moderację aż się wypowie.

Raz jeszcze:

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów