anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zamawainiem podjazdu DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
danmar09
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry .Pytanie -  ile potrwa jeszcze problem z zamawianiem podjazdu kuriera Dpd ? przy próbie zamówienia wyskakuje  

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić podjazdu dla wybranej paczki: Odbiór w godzinach 12:00 - 16:00 jest niedostępny.

 dodam iz nie ma znaczenia jaki termin sie wybierze .

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danmar09 Czy możesz podać mi numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja oraz przesłać mi cały zrzut swojego ekranu, który przedstawia ten komunikat? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
danmar09
#7 Wielbiciel#

nr zamówienia   834cdda0-63fa-11ed-aee5-cf73045555f3 nr przełyki DPD 1000525580577U

oznacz moderatorów
danmar09
#7 Wielbiciel#

834cdda0-63fa-11ed-aee5-cf73045555f3 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danmar09 Dziękuję, będę jeszcze bardzo wdzięczna o zrzut. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
danmar09
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu (9).png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danmar09 Dziękuję, już wyjaśniam tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
danmar09
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Dziś jest jeszcze ciekawiej bo nie ma w ogóle możliwości zamówienia podjazdu dpd  brak terminów ani na dziś ani na jutro tylko opcja bez podjazdu 

oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

kolejny dzień nadaje paczki mogę wygenerować etykiety ale zamówić podjazdu juz nie mogę !!! wyswietla sie opcja bez kuriera! po co nam takie narzędzie do wysyłek skoro to nie działa!!!! przy wczesniejszych akcjach zostawialiście pole manewru!!! a tutaj? kto bedzie odpowiadał przed klientem za WASZE BŁĘDY!

oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
WedkarstwoMoni
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam problem z zamawianiem podjazdu DPD.  Zawsze mogłam zamówić podjazd do godziny 11:30 a teraz nawet na kolejny dzień się nie da. Mam ustawioną wysyłkę tego samego dnia przy zamówieniach do 11 i teraz nie bardzo wiem co mam z tym zrobić.  

Chodzi o zamówieni  06a8b4e3-6459-11ed-a1a0-2fc4fa63d422

Numer przesyłki już dostałam, ale podjazdu wciąż się nie da zamówić. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_karclean_
#8 Zapaleniec#

Mam to samo  od kilku dni, wyskakuje że dla tego adresu przewoźnik nie zaproponował żadnych godzin podjazdu.

oznacz moderatorów
WedkarstwoMoni
#8 Zapaleniec#

Udało mi się wczoraj zamówić podjazd na dzisiaj dla innej paczki , ale nie wiem czy kolejną kurier też mi zabierze.  To jest jakieś nieporozumienie. Allegro kładzie nacisk na punktualne wysyłki zamówień a ostatnio cały czas jakieś problemy są. Dostarczenie paczki do punktu DPD Pickup niestety nie rozwiązuje problemu, ponieważ kurierzy  często przez kilka dni nie odbierają stamtąd paczek. A jeśli chodzi o terminową wysyłkę to na allegro liczony jest czas w którym przesyłka wyruszyła w drogę. Nikogo nie interesuje, że poświęca się swój czas, żeby jak najszybciej dostarczyć ją do punktu.  Wszystko robi się tylko po to by ułatwić zakup kupującym ale o sprzedawcach myśli się na końcu. Najważniejsze to podnosić opłaty co chwilę. 

oznacz moderatorów
Eurosportfitness
#7 Wielbiciel#

U mnie nawet nie mogę wygenerować etykiety informacja od godziny 

"Daj nam chwilę, konfigurujemy Twoje ustawienia. Spróbuj ponownie za kilka minut."

oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

ja juz nie wiem jak mam sie tłumaczyć klientom , bo z góry uważają że to nasza wina. my sie staramy paczki nadawać w ten sam dzień ale wielkie allegro nam to blokuje przez rzeczy które wymyślaja jak widać pseudo informatycy !

oznacz moderatorów
dorian2003
#7 Wielbiciel#

c0706450-6417-11ed-88d0-fb6c258edf4c allegro one box

c7650f26-6400-11ed-9593-13d94eeba869 dpd

a5745040-6281-11ed-bfdd-492b65e04367 dpd

o jeszcze pare innych numerow

oznacz moderatorów
dorian2003
#7 Wielbiciel#

Co dzis sie dzieje? Chce zamoiwc paczki bez podjazdu - DPD i Allegro One Box i nie ma takiej opcji??

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dorian2003 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dorian2003
#7 Wielbiciel#

a5745040-6281-11ed-bfdd-492b65e04367  dpd

c0706450-6417-11ed-88d0-fb6c258edf4c allegro one box

c7650f26-6400-11ed-9593-13d94eeba869  dpd

praktycznia kazda dzisiejsza paczka

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dorian2003 @danmar09 Dziękuję, dostałam potwierdzenie występowania błędów, ale pracujemy nad ich naprawą, dlatego przepraszam Was bardzo za problemy i poproszę o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów