anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zgłoszeniem problemu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Methrylis
#13 Ambasador#

Próbuję zgłosić błąd w kubku, bo podano zły litraż, niezgodny z informacją od producenta. Chcę więc zmienić parametr z 300 ml na 275 ml, ale wywala mi komunikat "Niepoprawna wartość precyzji dziesiętnej: 0". O cholerę chodzi? Próbowałam dodać zera po przecinku albo cokolwiek, ale nie bardzo wiem co tu zrobić. Screen poniżej

 

Methrylis_0-1712643623305.png

 

 
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Methrylis
#13 Ambasador#

@pinsplash może po prostu zrozumieli, że wprowadzanie katalogu w momencie istnienia milionów aukcji wprowadzonych na zasadzie wolnej amerykanki, sprawiło dużo większy problem niż zakładały ich optymistyczne plany

oznacz moderatorów
k_owczarek1
Ekspert Allegro

Witajcie, dawno mnie tu nie było. Na wstępie chciałam zrobić dementi tego co napisał @pinsplash - wcale nie lubię tego, że macie problemy z Katalogiem. 

Ale do rzeczy, @Methrylis sprawdziłam jak działał  ten parametr w kategorii Kubki( 110886) i trafiłam na ten sam błąd. Udało mi się znaleźć ludzi, którzy odpowiadają za tę część Allegro i okazało się, że parametr ten miał niepoprawną konfigurację. Dlatego zwracaliśmy taki (niezrozumiały) komunikat. Udało się to już poprawić i z tego co widzę idzie wprowadzić inne wartości. 

Zrzut ekranu 2024-04-12 o 15.42.52.png

 

oznacz moderatorów
Methrylis
#13 Ambasador#

@k_owczarek1 wspaniale, bardzo dziękuję! 

oznacz moderatorów