anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problematyczny kupujący codziennie kupuje i wpłaca....

siwykn2
#8 Zapaleniec#

witam

mamy aukcje która się nazywa dopłata do mebla 1szt=1zł tam kupujący dopłacają nam za niestandardowe rozwiązania w meblach ktore są niepowtarzalne i nie bylibyśmy w stanie wystawiac tysiąca aukcji.

od pewnego czasu mamy problem z jednym kupującym, codziennie robi nam po kilka zamówień po 1 szt, niekiedy jest jedno zamówienie a niekiedy 10. co z takim fantem zrobić? kupujący zakłada nowe konta na allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

siwykn2
#8 Zapaleniec#

zgłoszę go swoją drogą ale chciałem się dopytać czy ktoś miał już podobną sytuację bo najdziwniejsze jest to że ten ktoś nam od razu wpłaca pieniądze na konto i jak każdy sprzedawca wie, jest to dodatkowa praca i w dodatku niepotrzebna

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@siwykn2 Nie nie wolno robić jednego zamówienia codziennie ? To jakiś problem ? W ofercie są zaznaczone jakieś ograniczenia ?Nie rozumiem ,jak będą oferty po jednej od tysiąca kupujących to także źle?

oznacz moderatorów

siwykn2
#8 Zapaleniec#

witam to nie jest problem jeśli ktoś kupuje jakiś produkt, może robić tysiąc dziennie zamówień, kupujący zamawia 1szt dopłaty za 1zł a nie kupił nic wcześniej więc nie ma za co dopłacić. Zawsze w nazwie zamawiającego są te same dane ale loginy przeważnie mają słowa na k*, h* itp. Przeważnie też po jakiś czasie konto jest zawieszone na allegro.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@siwykn2 Skoro na "k" i "h", to najpewniej (c)h...olerna konkurencja😏
Poinformuj grzecznie "klienta", że to słowo pisze się przez "ch", a nie "h"😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@siwykn2 spróbuj zgłosić na policję, może przejdzie jako nękanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@siwykn2 Nagraj gościa albo jak tak pisze to zapisz i zgłoś na Policję i będzie krótka piłka .

oznacz moderatorów

siwykn2
#8 Zapaleniec#

zobaczymy co to z tego będzie, nasza Pani opiekun sprawdzała i stwierdziła że to faktycznie jakiś napaleniec, chce mu się codziennie zakładać nowe konta na nowe maile i składać zamówienia. System do zapobiegania tego typu "kupujących" wyłapuje gościa ale dopiero po tym jak kupi i blokuje mu konto. Kazali mi czekac:) zobaczymy jak to się rozwinie, dam znać:)

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@siwykn2 daj znać, jak rozwija się sytuacja. W zasadzie to, że ktoś kupuje codziennie, samo w sobie nie jest jeszcze "przestępstwem". Natomiast przedstawiona przez Ciebie historia jest dość nietypowa. 

W takiej sytuacji dodawanie kupującego do czarnej listy nie ma najmniejszego sensu. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. 

Dobrego dnia!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów