anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z produktyzacją - połączeniem produktów ??

mikeza
#20 Guru#

Od wczoraj przy każdej próbie łączenia mam taki komunikat:

Nie udało się połączyć oferty z Katalogiem produktów Allegro

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie podczas edycji oferty.

Dzięki połączeniu produktu z Twoją ofertą zwiększysz szansę na znalezienie jej przez klientów. W przyszłości wszystkie oferty będą musiały być połączone z produktami.

Czy allegro informowało o jakiś nowych problemach, czy to standard ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

z drugiej strony widzę, że pomimo takiego komunikatu, część produktów jednak została połączona. Tego już zupełnie nie rozumiem, po co wyświetla się ten komunikat, skoro częściowo łączy ofertę z produktem ?

Allegro kocha mieszać i utrudniać nam życie na każdym kroku.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Czy możesz podać konkretne przykłady ofert, których dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@_HolaOla_ jak pisałem wcześniej taki komunikat pojawia mi się za każdym razem przy próbie połaczenia oferty z produktem, ale o dziwo pomimo tego komunikatu do połączenia jakby dochodzi, co jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Dam znać czy problem będzie nadal występował przy kolejnych aukcjach i czy te połączenia finalnie są aktywne 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

mikeza To przekracza wszelkie wyobrażenia. Rozumiem, że Allegro chce nadązyć z konkurentem, powstały magazyny widziałem, tylko dlaczego ćwiczy się na żywym organiźmie.

Wypuścić bubla każdy umie.

Może lepiej było poczekać i porządnie się przygotować.

Zatrudniacie najlepszych specjalistów.

Wiem, że wszystko jest jakoś testowane, ale jak widać "na łeb, na szyję".

 

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

jesteśmy po rozmowach telefonicznych z allegro i po serii wysłanych wiadomości, naszą konkluzją jest, że niemożność przyłączenia towaru do katalogu z powodu nieprawidłowego kodu producenta jest nieprawidłową decyzją, zauważamy, że kod producenta jest przez sprzedających dowolnie interpretowany, i według nas nie jest możliwe ustalenie jednego prawidłowego kodu producenta, zbyt wiele danych przypisanych jest do asortymentu, każdy różnie interpretuje kod producenta i właściwie nie ma jednego prawidłowego:(
Chcemy napisać jasno, jedni kontrahenci za kod producenta uważają kod katalogowy producenta, inni skrót nazwy, inni własny, wewnętrzny nr katalogowy, inni rozmiar i kolor, a inni dowolną kombinacje tych rzeczy. Chcielibyśmy to zrobić dobrze, ale nie ma prawidłowego rozwiązania. Nie mamy mocy przerobowych, żeby dostosować się do tego bałaganu, proszę powiedzieć, czy mamy pogodzić się z wyłączeniem aukcji, czy stworzycie klarowne, przejrzyste, czytelne kryteria.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czytelnie i jasno to było kiedyś na allegro teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie to co się dzieje i mija się to kompletnie z logiką.

oznacz moderatorów

JarDyn2012
#8 Zapaleniec#

My wystawiamy aukcje przez panel sklepu internetowego, nie mogę zmienić kodu na błędny tylko dlatego żeby powiązać katalog allegro bo ktoś sobie duperele napisał. Wyaje mi się że po prostu trzeba te aukcje spisać na straty. Chyba jest to ze strony Allegro akcja bez przygotowania. 

 

oznacz moderatorów