anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Procent zamówień z szybką dostawą - nowa miara w Jakości sprzedaży

walser
#8 Zapaleniec#

Chciałbym pogratulować komuś kto wpadł na pomysł takiego **piiip**yzmu jak procent zamówień z szybką dostawą. Niech ten ktoś wyobrazi sobie że są produkty których nie da się dostarczyć na następny dzień od złożenia zamówienia 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

darwik-firma
#12 Orędownik#

masz racje   tak samo jak zakupy zrobione od piątku wieczorem do niedzieli skoro spedycja ma wekend 

oznacz moderatorów

walser
#8 Zapaleniec#

Jeszcze rozumiem sens dostawy w ilość dni którą ktoś sam zadeklarował ale to jest jakimś chorym wymysłem, tak samo jak naliczanie akcji sprzedażowych allegro, albo brak możliwości odwołania się od czyjegoś komentarza. Może jak potracą trochę osób które ich utrzymują to przejrzą na oczy 

 

oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

@darwik-firma wychodzi na to, że po zamknięciu sklepu i w weekendy trzeba zamykać również aukcje na allegro. Wówczas będziemy mieć super wyniki o ile coś sprzedamy, bo u mnie głównie to sprzedaż wieczorna i weekendowa 🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@walser Cześć. W tej mierze nie ma punktów ujemnych. Zmianę wprowadziliśmy, ponieważ z naszych badań wynika, że kupującym bardzo zależy na tym, aby otrzymywać przesyłki jak najszybciej. Nowe miary mają pomóc w poprawie zadowolenia klientów. 

Możesz sprawdzić, które zamówienia spełniły nowe miary w zakładce Skuteczność wysyłki w raporcie szczegółowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka Powtarzacie tę samą śpiewkę że kupującym zależy na jak najszybszej dostawie ale tak nie jest do końca bo ja kupując chce dostać towar w dobrej cenie (niestety przez darmowe dostawy produkty są znacznie droższe) ,dobrze i pewnie zapakowany .Kupując kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy na jeden darmowy koszt nadania dopłacamy (jest to wliczone w towar) znacznie więcej niż byśmy zapłacili kupując to od kogoś kto nie ma smarta i nie musi wliczać tych kosztów w towar.Program szybkich wysyłek żadnemu sprzedawcy nie pomaga ,tylko zmusza do tego by mieć całe 24 h na dobę pilnowaniem przesyłek.

oznacz moderatorów