anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja - Inne oferty tego produktu

oewi92
#8 Zapaleniec#

Witajcie.

Myslałam, że produktyzacja i wyświetlanie "najtaniej od" i "najszybciej od" na aukcjach sprzedawców to absurd i niesprawiedliwość,  których już nie da się przebić.  Oczywiście allegro wyprowadziło mnie z błędu. Nie wystarczyło dodanie odnośników do innych, tańszych ofert w jakimśtam miejscu na aukcji sprzedającego. Teraz PO dodaniu do koszyka wyskakuje pop up na całą stronę z innymi ofertami produktu i informacją "Dla pewności porównaj inne oferty tego samego produktu, od różnych sprzedających, żeby wybrać najlepiej" 

Rewelacyjne wymuszanie obniżek ceny. Po co reklamować swoją ofertę skoro w wielu przypadkach bardziej opłacać się będzie po prostu obniżyć ją i wyświetlać się na aukcjach wszystkich sprzedających ten sam produkt. A jeśli klient nie zauważy, to allegro przypomni mu już przy procesie kupowania. To dopiero reklama! 

Wszystko idzie w górę, od półfabrykatów po prowizje allegro. Ale sprzedający ceny mają obniżać.  Wiadomo. Najlepiej w  żeby oddali za darmo albo i dopłacili. Mam nadzieję, że to jakaś forma testów funkcjonalności, która nie wejdzie w życie. Przecież to tak jakby ktoś podszedł do klienta przy kasie w sklepie i powiedział "Pan tu nie kupuje, u mnie za rogiem jest taniej" 

Brawo. Rewelacyjny pomysł i wykonanie. 

20220220_180620.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@oewi92 masz rację promocje i wyróżnienia o ile nie masz wyłączności na produkt lub najniższej ceny nie opłaca się, szkoda kasy 😉 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@oewi92, robiąc zakupy na Allegro, czasem ważniejszy może być aspekt cenowy a czasem ten dotyczący terminu dostawy. Możliwość dopasowania oferty pod kątem swoich indywidualnych oczekiwań pozytywnie wpływa na doświadczenie zakupowe. 

Przekażę Twoją opinię do działu odpowiedzialnego za nowy wygląd sekcji Inne oferty tego produktu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@mr_oma 
robiąc zakupy na Allegro, czasem ważniejszy może być aspekt cenowy a czasem ten dotyczący terminu dostawy.
W opinii Kupujących najważniejszy jest (przynajmniej dla mnie) aspekt wyszukania prawidłowego towaru, a aspekt cenowy czy czasowy jest ważny ale w drugiej kolejności - dopiero gdy jest pewność, że porównuję identyczne produkty (nie tylko ten sam EAN, ale m.in. choć nie wyłącznie, np.: stan, pochodzenie (oryginalność), etc.  
Na obecnym etapie produktyzacji ten mechanizm wyrządza (wbrew lansowanym tu opiniom) wiele szkody również Kupującym. 
Do czasu prawidłowego skatalogowania produktów Allegro na conajmniej dostatecznym poziomie - opcje wyszukiwania związane z produktyzacją np. powinny być dla Kupujących opcjonalne (dające się wyłączyć/włączyć na żądanie).

Możliwość dopasowania oferty pod kątem swoich indywidualnych oczekiwań pozytywnie wpływa na doświadczenie zakupowe. 
Przy aktualnym stanie produktyzacji - doświadczenia zakupowe świadomych Kupujących są (będą): raczej negatywne.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@oewi92 Przykro mi, ale twoje nadzieje są płonne, to już dawno weszło w życie i zostanie. Myślę że z czasem będzie dalej udoskonalane i jeszcze bardziej widoczne dla kupujących. 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Agent051 

Okno zmieni kolor na czerwony, a napis treść na "Nie kupuj tutaj! Inni mają taniej i szybciej!!"

@mr_oma 

Tej opinii nie przekazuj - nie ma potrzeby. Dział odpowiedzialny za nowy wygląd sekcji niedługo sam na to wpadnie😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

teraz to mi wskakuje non stop i coraz bardziej drażni sprzedawców, pomijam fakt że większość jest źle podpięta i porównuje bzdury 😞

jjdjd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@kostas11 

Wybacz, ale się nie zgodzę.

jest źle podpięta i porównuje bzdury😊 - tak bym to napisała.

Klient łaknący topowego smartfona po przekierowaniu na ofertę (tańszych, fakt🤣) szpatułek do uszu to klient stracony dla działu odpowiedzialnego za nowy wygląd sekcji🤗

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Kasiulki2 Co to będzie jak w zapale twórczym produktyzacja zacznie przekierowywać o konkurencyjnych serwisów? Ma być prokonsumencko, to będzie.

oznacz moderatorów