anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Profesjonalne szkolenia z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:87741037
#7 Wielbiciel#

Cześć,

szukam bardzo intensywnie profesjonalnych szkoleń z allegro aby podnieść sprzedaż. Potrzebuję dowiedzieć się które szkolenia są wartościowe, a które niekoniecznie. Czy są tutaj może osoby, które uczestniczyły w jednym z poniższych szkoleń i mogą coś od siebie napisać?:

https://szkolenieallegro.pl/
https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/allegro-**piiip**-**piiip**/

https://sprzedaz.ecomart.pl/

Zależy mi na wartościowej wiedzy eksperckiej bo ceny kursów są całkiem wysokie. Nie chciałbym zapłacić za wiedzę podstawową, którą już mam.

Będę wdzięczny za pomocne wskazówki, które szkolenie wybrać, a może macie jeszcze też swoje kontakty do firmy lub osób które robią to na wysokim poziomie i które możecie polecić?

Będę wdzieczny za pomoc,

Łukasz

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:87741037, czy znasz Akademię Allegro? Jest to darmowa platforma szkoleniowa, która umożliwia bezpłatne korzystanie ze znajdujących się na niej kursów, webinariów i podcastów. Szkolenia tworzą nie tylko specjaliści Allegro, lecz także niezależni eksperci. W Akademii Allegro poszerzysz swoje kompetencje o wiedzę z zakresu sprzedaży, reklamy czy promocji. 

Co więcej, od 2 września po zaliczeniu wybranego kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą przez siebie wiedzę.

Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania, daj, proszę znać - chętnie na nie odpowiem. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:87741037
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za sugestię, natomiast potrzebuję konkretną wiedzę w pigułce od osoby, która może indywidualnie poświęcić czas i przeszkolić.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:87741037  zdaje sie że szukasz czegos czego nie ma 🙂

Mysle że nikt nie jest w stanie podac Ci wiedzy w pigułce na temat jak szybko i tanio podnieśc sprzedaz. Zdaje sie że nad tym pracuje kazda sprzedające firma od najmniejszej do najwiekszej i każda dopasowuje swoje  metody  do swojego asortymentu, metody sprzedaży, oraz swoich możliwości.

W tym momencie na allegro jak i na całym rynku e commerce zachodzi bardzo dużo zmian i cos co było skuteczne kilka miesięcy temu na dzien dzisiejszy wcale nie musi sie sprawdzić. 

Ja znam tylko dwie metody : droższą - zatrunienie fachowca który będzie sledził bieżące trendy, analizował sprzedaż, oraz ciagle szukał nowych metod dopasowanych do aktualnych trendów

Albo metodę tanszą: korzystanie z ogólnodostępnej wiedzy, darmowego wsparcia choćby w formie akademii allegro jak zasugrowała @mr_oma  oraz bazowanie na własnym doswiadczeniu. Pewnie nie sprzedaż az tylo co w przypadku zatrudnieniu fachowca lecz dzieki temu że zaoszczędzisz na jego etacie to generalnie zysk może byc wiekszy

Płatne szkolenia jak dla mnie przy tym tempie zmian jakie zachodzą według mnie nie bardzo mają sens.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ktoś tu napisał jakiś czas temu, że te szkolenia organizowane przez Allegro to głównie nakłanianie do korzystania z różnych form promowania ofert, za co oczywiście serwis pobiera odpowiednie opłaty 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96, każdy ma prawo do swojej opinii. Zachęcam Cię do zbudowania własnej poprzez sprawdzenie materiałów Akademii Allegro😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Dziękuję za zachętę, ale nie interesuje mnie to. Powtarzam tylko post pewnej osoby, który swego czasu pojawił się na tym forum i który mnie rozbawił 🙂

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Biorąc pod uwagę, że schowali wyszukiwarkę w API za paywallem tj. "musisz być VIP'em albo mieć ogromny obrót" to mnie to nawet nie dziwi szczególnie. Nie wolno analizować konkurencji, zamiast tego bierz narzędzia do analizy sprzedaży i płać słono. Ot, biznes i pozycja na rynku robią swoje.

oznacz moderatorów