anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promowanie allegro

Danielprofes
#7 Wielbiciel#

Witam, proszę o pilny kontakt w sprawie "darmowego wyróżnienia". Skorzystaliśmy z opcji "Wyróżnienia", które miało być darmowe jednak zostały naliczone duże koszta. Proszę o kontakt pod nr. 570 220 068, ewentualnie podanie numeru kontaktowego pod którym możemy porozmawiać i wyjaśnić tą sprawę. Pisałem kilka dni temu w tej sprawie jednak nie było żadnej odpowiedzi czy też kontaktu w tej sprawie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Tu masz możliwość zamówienia rozmowy telefonicznej w tej sprawie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0

oznacz moderatorów

Danielprofes
#7 Wielbiciel#

Tak, zamawiałem ale oczywiście brak odzewu. Masakra jakaś

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

włączyłeś "darmowe" i ich nie wyłączyłeś na czas.

Czyli są płatne od momentu zakonczenia darmowego okresu

Nie Ty pierwszy i nie ostatni

 

Wg mnie nic nie zrobisz bo jakby nie patrzeć płatna usługa została wykonana, oczywiście pozostaje kwestia samoczynnego przedłużenia ale z tego co sie orientuje to w regulaminie "promocji" jest zapis o ręcznym wyłączeniu wyróżnien

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zawsze trzeba pamiętać, żeby sobie na zaś wyliczyć kiedy ściągnąć promowanie.

Dostajesz pakiet na 100 ofert na miesiąc, wyróżnij 33 oferty i przed upływem miesiąca ściągnij lub na raz 100 ofert i przed upływem 10 dni ściągnij.

To trzeba pilnować, bo Ci tego nie zwrócą - teraz są informacje, żeby wyłączać promowanie i tym będą się zasłaniać.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Hehehe, też się kiedyś na to naciąłem 🙂 Też byłem wściekły. Dlatego teraz często nie wypełniam już żadnych ankiet itp. i niech sobie wsadzą te pakiety 🙂 Żeby choć jeszcze nie było dodatkowej prowizji od tego. A tak, zapłać po zakończeniu 19zł i jeszcze w nagrodę będą pobierać dodatkową prowizję. Absurd goni absurd.

oznacz moderatorów