anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promowanie na stronie dzialu-włączone omyłkowo

Moto-Psychoza
#8 Zapaleniec#
  • Przez przypadek na początku pazdziernika wlaczylem promowanie na stronie dzialu,do tego stopnia że kwota urosła do 8tys. Oferty promowane były bardzo tanie często w kwocie samego promowania. Mieliście taki przypadek ? Oferty już odznaczone.Złożyłem reklamację mają 30 dni Ale chce zapytać może ktoś ma doświadczenie z takim czymś? Pomóżcie dzięki 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

Było tu opisane parę przypadków, że allegro umarzała takie opłaty. Złożyłeś reklamacje to czekaj na jej rozstrzygnięcie. 

Nic nie jest dziełem przypadku 😀

oznacz moderatorów

Moto-Psychoza
#8 Zapaleniec#

Słuchaj wystawiane rzeczy po 20zl A koszt promowania 29? To chyba powinni widzieć że przypadek ...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Moto-Psychoza Nie składaj reklamacji, tylko grzecznie poproś o anulowanie opłat. Napisz, że włączyłeś przez przypadek, nie zdając sobie sprawy z tego, że koszty będą aż tak duże. Najszybciej będzie na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c1581428-a33f-4506-826f-720b60a920c0

oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

Kilka lat temu, przypadkowo kliknąłem promowanie na stronie głównej. Używany ciuch, za kilka złotych. Tak, jak Ci radzą. Wyjaśnij i bez pyskówki poproś o umorzenie. Mnie umorzyli, więc życzę też pozytywnego rozwiązania.

oznacz moderatorów