anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę wytłumaczyć mojej żonie- Dlaczego tak jest?

GnaPa
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Dotyczy zamówienia e6ec961b-1b58-11ed-93cd-c12da12d7250 łącznie 11 przedmiotów na kwotę 107,83 zł łącznie z przesyłką.

Metoda dostawy : Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie15,99 zł

numer przesyłki Poczta Polska 00159007738145143440 

Kupująca nie odbiera przesyłki ( na paczce zwrotnej mam dopisek "Brak Gotówki ") No cóż paczka wraca do mnie, mówię trudno. Występuję z wnioskiem o zwrot prowizji za wszystkie zwrócone przedmioty i ?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Wszystkie wnioski odrzucone bo :

Zamówienie posiada dodany numer śledzenia przesyłki

Kupujący nie odpowiedział na nasze pytanie dotyczące transakcji

Nie mamy informacji o odstąpieniu kupującego od umowy

Serwis Allegro jest w Polsce ponad 20 lat , pytanie dlaczego zwrot prowizji za taką paczkę nie jest zwracany z automatu ? i czy w ogóle jest zwracany? czy według serwisu allegro sprzedałem te przedmioty i serwisowi należy się prowizja?

Pozdrawiam

Grzegorz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GnaPa pewnie odrzucone z automatu. Złóż odwołanie i przedstaw wszystkie "dowody" Możesz napisać przez formularz. A najlepiej skontaktuj się z kupującym i poproś o jakieś pismo o rezygnacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli wróciła to powinno nie być naliczone prowizji, a drzucily z pewności Ci BOTy ale napisz muszą zwrócić.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@GnaPa serwis allegro wcale nie musi zwracać ci prowizji. To ich dobra wola. Oni swoje zrobili, dostałeś wszystkie narzędzia do obsługi transakcji, za to płacisz prowizję. A że kupujący nie odebrał, to już ryzyko wpisane w ten biznes. 

Napisz do allegro odwołanie. Musisz to zrobić do każdej pozycji zamówienia oddzielnie. Zazwyczaj wtedy zwracają.

oznacz moderatorów