anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowadzę sp. zagraniczną siedziba firmy poza UE, jak podać polski adres do faktury za usługi allegro

ZdrowieiMagia
#7 Wielbiciel#

Jak powyżej siedziba sp. jest poza UE chcę podać adres stałego miejsca prowadzenia działalności w Polsce.

Mogę w  zakładce informacje podatkowe zaznaczyć że takowe miejsce posiadam mogę podać NIP i na tym koniec, nie mogę podać poskiego adresu do faktury bo nie ma tam żadnego takiego miejsca żeby go wpisać.

Zespól allegro pomaga mi to zrobić już od czterech miesięcy narażając mnie na straty od 1000zł do kilku tysięcy co miesiąc.Pomoc allegro to wklejanie linku do zakładki dane konta, gdzie nie ma możliwości podać adresu do faktury. Chcę zaznaczyć że taka zmiana w pięciu innych firmach zajęła najdłużej 7dni. 

Bardzo proszę wszystkich aby podpowiedzieli mi co z tym problemem zrobić?

Firma straciła już kilkanaście tysięcy zł. lub więcej . Jak rozmawiać z allegro aby umożliwiła mi zmianę adresu lub na adres siedziby zagraniczny wystawiała zgodnie z prawem faktury z zerowym VATem.

Czy większy może okradać słabszego?

Proszę wszystkich o pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZdrowieiMagia Konsultuję Twoje zgłoszenie. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ZdrowieiMagia
#7 Wielbiciel#

Proszę nie wklejaj tylko linku do zakładki dane konta.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZdrowieiMagia Przykro mi, ale nie mam dobrej informacji. Dane, które są na koncie, są zaciągane z rejestrów rządowych, także jeśli adres Twojej firmy jest zagraniczny, to nie zmienisz go na polski.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów