anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja od kosztów wysylki

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

Jak się odniesiecie do odpowiedzi pracownika allegro na portalu trustpilot. Na zadane pytanie:dlaczego i na jakiej podstawie allegro nalicza Prowizję od kosztów wysyłki?.

Pracownik allegro odpowiedzial:

"w polskim prawie nie ma przeciwskazań do naliczania prowizji od kosztów wysyłki" 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

maxr01
#17 Koryfeusz#

znów otwierasz nowy temat

poruszane to było wiele razy

nic na to nie poradzisz, wszyscy tak płacą

zrób wysyłkę gratis i nie będziesz płacił prowizji od kosztów wysyłki

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

Poruszam ten temat ponownie bo nikt racjonalnie nie potrafi na niego odpowiedzieć. 

oznacz moderatorów

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

Widzę że to temat tabu. Nikt się tu nie wymądrza tak jak w innych dyskusjach. Widzę że ta cała społeczność allegro to jedna wielka ścienna sterowana przez allegro.

Szkoda tu marnować czas. 

oznacz moderatorów

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

Czekam tu na wszystkich mądrych i wszystkowiedzących którzy wypowiadali się w innym temacie który poruszyłem. Niech się teraz wypowiedzą na ten temat. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Co nie zabronione, to dozwolone.😁

oznacz moderatorów

kamilak1985
#8 Zapaleniec#

Właśnie też to zauważyłem, co więcej jak szanowny klient nie odbierze zamówionego towaru za pobraniem, którego wysyłka jest znacznie droższa i płacimy większą prowizję, płacimy dodatkowo za drogę powrotną towaru. Na szczęście prowizja powinna być zwrócona, ale co z kosztem wysyłki jaki ponieśliśmy... Bierzemy go na klatę, jeśli ktoś ma szczęście i trafił na uczciwego klienta, to zwróci koszty wysyłki, ale to rzadkość. Teraz można otworzyć jeszcze jeden temat, czemu nie ma możliwości wystawienia komentarza kupującemu, aby inni sprzedawcy mogli uniknąć takich sytuacji. Kiedyś można było.... Bo jak allegro zapytałem co z moimi kosztami jakie poniosłem, otrzymałem odpowiedź " może Pan wystąpić na drogę sądową cywilno-prawną" 

o niecałe 30 zł trochę to śmieszne, nie mniej wartość wysyłanego towaru to 50 zł ....

oznacz moderatorów

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

Kupującym nie można wystawić negatywa bo allegro zrobilo z nich święte krowy którym wszystko wolno. Mogą kupować, ale nie płacić a Sprzedający jest w d.... Z prowizja o zwrot której trzeba walczyć, jest w du.... Z kosztami wystawienia przedmiotu za który allegro zgarnęło kasę i są one niedoodzyskania. Dzięki tej super ochronie kupujących utworzyła się patologia i chora konkurencja. Konkurencja zakłada fikcyjne konta poczym kupuje u kogoś k to mu przeszkadza, następnie nie płaci, lub płaci i wywala negatywa co wpływa na spadek sprzedaży allegro umywa od tego łapy pisząc że nie może ingerować w relacje sprzedawca-kupiec no i bo po co, oni swoją dole zgarnęli. 

oznacz moderatorów

kamilak1985
#8 Zapaleniec#

po to są, żeby doić tylko kasę

oznacz moderatorów

taniezakupy2
#9 Pomysłodawca#

I jeszcze piszą że wszystko zgodnie z prawem, a ty plac frajerze za wszystko co sobie wymyślą. 

oznacz moderatorów