anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużony czas dostawy dla niektórych przewoźników

MAMY ROZWIĄZANIE!
Puzelek_pl
#9 Pomysłodawca#

Czyli położyliście wszystkich co wysyłają pocztą polską i dpd. Wysyłam rzeczywiście w 24 godziny i odbiór w punkcie pp za 15 dni a kurier dpd za 9. Wytłumaczcie ten przypał bo pacjent z waszej infolinii tłumaczył, że to wynika z raportów, któe otrzymujecie od przewoźników. Tłumaczenie dość mętne.

oznacz moderatorów
199 ODPOWIEDZI 199
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Dobrze ale skąd aż 9 dni ??  skoro mam wysyłkę 1 dzień roboczy. Naprawdę taka pomoc z ich strony ze ludzie przestali kupować całkowicie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

I o to chodzi by osa sprzedal a nie ty

oznacz moderatorów
FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ale gdzie od poniedziałku takie cyrki przez to mało kto kupuje.

oznacz moderatorów
martinelli_pl
#8 Zapaleniec#

Ale wiesz co jest ciekawe? Nawet jak wyslesz w ciagu 1go dnia a dojdzie po 9 dniach nie z Twojej winy i klient da Ci negatyw to i tak go nie usuną bo? Bo to jest subiektywna ocena kupującego :))))))

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

Czy allegro znowu manipulując terminami dostaw łamie polskie prawo?

Allegro postanowiło sobie zwiększyć sprzedać swojego sklepu kosztem konkurencji

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego

oficjalny sklep ma terminy dostaw przed świętami

https://allegro.pl/oferta/gembird-kabel-displayport-do-hdmi-meski-10m-12543643774

a my nie - allegro kłamliwie podaje dostawę za 9 dni:

towar wysyłamy natychmiast

https://allegro.pl/oferta/firmowy-kabel-displayport-hdmi-display-port-10m-13004819935

 

macie u siebie prawników?

przecież takie działanie to ordynarny czyn nieuczciwej konkurencji

podobno sklep osa działa w takiej samej przestrzeni jak konkurencja

dlaczego allegro wprowadza specjalnie w błąd konsumentów?

 

 

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Równe szanse, zaraz widać ze szanują konkurencję!☹️

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

w innym wątku pokazuje nasz zakup z piątku

z Tarnowa z dostawą do Szczecina- odległość 730km

dotarł z dostawą w sobotę

od nadania na poczcie w czasie poniżej 24 godzin

mimo, że dostawę allegro przewidywało na środę

oznacz moderatorów
Pieter_Kom
#8 Zapaleniec#

Wszystko co wysyłane jest przez magazyny Allegro ma szybszą dostawę 🙂 Widocznie nie brane są pod uwagę 🙂 Może nie mają państwo 100% 😞 przesyłek nadanych w terminie. Nie ogarniam tego i nie wiem po co to wprowadzili. Klient zamówi ostatniego dnia tygodnia i chce mieć na sobotę. Poj..

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

To jakiś absurd z czasem dostawy za 9 dni... U mnie przy ustawieniu 1 dzień na wysyłkę wyświetla się dostawa czwartek-piątek. W zeszłym roku w grudniu, tak mi w ofertach czas pokazywali, że przez to kilka dni przed świętami praktycznie sprzedaży nie było... 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@RED @W obu ofertach widzę dokładnie takie same przewidywane czasy dostawy. 

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@komis-bell faktycznie. Przed północą klikałam w link i miał definitywnie dostawę za 9 dni 😲😲‌ Teraz mają ten sam dzień 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Nie wiem co tu jest grane bo w moich ofertach pokazuje pojutrze w punkcie 😯

Aczkolwiek ja mam ledwie kilka ofert, nie wiem czy to ma wpływ na cokolwiek.

oznacz moderatorów
Pieter_Kom
#8 Zapaleniec#

Siedzicie na forum Allegro i się jeszcze dziwicie 🙂 

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@komis-bell 

i jednak cuda się zdarzają na allegro!

czasy wysyłek dzisiaj wróciły do normy

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@RED potwierdzam u mnie też jest "normalnie". 

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

A u mnie nie. Nadal wyświetla 9 dni. Można się pochlastać.

oznacz moderatorów
sa-woj
#9 Pomysłodawca#

zauważyłam już wcześniej ,że przy adnotacji allegro " dostawa przed świętami" bardzo spadła mi sprzedaż ( mam 100 % wysyłki w dniu zakupu) - dzisiaj mam adnotację - " dostawa za 9dni na innej aukcji za 16 dni a nawet za 21 dni- jakim cudem- tu pytanie do allegro jeden sprzedawca nadający wszystkie paczki w takim samym czasie ma tak różne terminy dostawy? dla mnie to jest bardzo niuczciwe zagranie, bo jak tu ktoś napisał, co z tego że wysyłam paczki w tym samym dniu jak allegro pozmieniało mi terminy dostawy na tak odległe,że nikt się nie zdecyduje na zakup, a po świętach jak już wejdziemy w poświąteczny rytm sprzedaży i allegro nic nie namiesza na naszych aukcjach z terminami dostaw to może wrócimy do poprzedniej sprzedaży - oby nie mieli w zanadrzu następnego narzędzia do manipulowania w naszych ofertach. Po co ustawiać czas wysyłki, robic statystyki wysyłki o czasie  jak allegro  wie lepiej i eliminuje niektórych z przedświątecznego handlu

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@RED zobaczcie że OSA nie ma One Box sami się boją udostępnić swoją dostawę 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Lemur_24
#2 Obserwator#

U nas z 2 dni zrobiło się 9. Teraz odbiór osobisty jest pokazany w środę (zgodnie z prawdą), a odbiór w punkcie za 9 dni - we wszystkich możliwych opcjach dostawy. Skoro towar wyślemy w środę, to dlaczego podajecie informację, że do punktu trafi dopiero za 9 dni??? Nagle kurierzy wydłużają termin dostawy na po świętach? To jest bzdura! Wszystkie paczki wysyłamy w terminie (raz się zdarzyło, że jeden dzień wysyłka była opóźniona o 1 dzień). Sprzedaż leży, bo wprowadzacie kupujących w błąd!

oznacz moderatorów