anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedawnienie transakcji

jorn24601
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki problem

Sprzedałem książkę 3 miesiące temu, kupujący do razu za nią zapłacił itd. Jednakże nakazał się wstrzymać z wysyłką, ponieważ być może dobrałby coś jeszcze z mojej oferty. Niestety od tamtego czasu nie mam z nim kontaktu - nie odpowiada na wiadomości, nie można się z nim porozumieć. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji - czy zwrócić mu pieniądze czy uznać, że rezygnuje z zakupu?

Jest jakiś termin po którym można uznać "przedawnienie" transakcji?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pulkownik66
#19 Nestor#

@jorn24601 Spróbuj zadzwonić- a jak nie odbierze, to czekać. Przedawni się, jak wyjedzie do krainy snu i spokoju.😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ja bym odesłał na konto.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@LEW433  No chyba na moje- podać?🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Naprawdę ????

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jorn24601 kupujący ma 7 dni na opłacenie zamówienia, jeżeli nie umówiliście się inaczej, skoro prosił, żeby poczekać z wysyłką , to już poczekałeś. 3 miesiące czekania to zdecydowanie za długo. Anuluj zamówienie i odeślij pieniądze Książkę wystaw ponownie do sprzedaży.🙂

PS. Kupujący niczego nie może ci nakazać. Może cię poprosić🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Witaj @jorn24601 ,

kupujący zapłacił Ci za książkę i jest jej właścicielem. Zgodziłeś się zaczekać z wysyłką, więc czekaj na wiadomość od kupującego i wyślij ją wtedy, kiedy on o to poprosi.

Pozdrawiam.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

jorn24601
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi 😊

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jorn24601 jeżeli zwrócisz mu wpłatę, to książka już nie będzie jego własnością. Nie ma powodu, żebyś czekał w nieskończoność i pilnował cudzej książki. Tym bardziej, jeżeli sprzedajesz jako osoba prywatna.🙂

oznacz moderatorów