anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż etykiety

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ mam produkty w przedsprzedazy  czy po zamówieniach zaraz drukować etykiety i dodawać numery czy w ostatnim dniu moge wszystko drukować i dodawac nr przesyłek?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
eveeanime
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime Cześć. Dla zakupów w przedsprzedaży liczony jest czas od momentu, jaki zadeklarujesz jako początek wysyłki, a nie moment, w którym kupujący opłaci przesyłkę. Etykiety możesz wygenerować w terminie, kiedy ustawiono początek wysyłki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

dziękuję :))

oznacz moderatorów
MarkiewiczPlant
#8 Zapaleniec#

chciałabym się upewnić co do druku etykiet, przedsprzedaż mam ustawioną za 2 miesiące, czy na pewno za ten czas etykiety w DPD i inpost nie znikną? Kiedys opiekun inpost mowil, ze etykieta jest ważna miesiąc.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MarkiewiczPlant Tak jak napisała Ola: "Etykiety możesz wygenerować w terminie, kiedy ustawiono początek wysyłki". Nie generuj ich wcześniej, bo wtedy faktycznie pojawi się problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MarkiewiczPlant
#8 Zapaleniec#

wielkie dzięki 🙂 w takim razie śpię spokojnie 🙂

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@MarkiewiczPlant musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że zamówienia znikają z API allegro po 6 miesiącach i nie wystawisz wtedy etykiety do takiego zamówienia, tylko z ręki na własnej umowie wg stawki z niej a nie z allegro

oznacz moderatorów
MarkiewiczPlant
#8 Zapaleniec#

dzięki, to dość ważne info, chociaż ja akurat nigdy nie mialam tak dlugiej przedsprzedaży

oznacz moderatorów