anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przejście z moich zamówień na informacje pozakupowe zamiast do oferty na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Mam takie pytanie jaki jest sens tej zmiany z zamówień nie mogę w prosty sposób otworzyć oferty na allegro zamiast tego klikając w sprzedany przedmiot otwierają się bezużyteczne informacje pozakupować.
Komu to przeszkadzała i dlaczego zostało wprowadzone to w tak beznadziejny sposób?

Nie jestem w stanie aktualnie znaleźć informacji o stawce  VAT czy odszukać informacji widocznej jedynie w odpisie oferty, taka zmiana wydłuża przygotowanie ofert dwukrotnie muszę dla każdego przedmiotu wyszukać po numerze oferty kartę oferty w allegro aby przygotować dokument sprzedażowy i wyszukać przedmiot na magazynie.

oznacz moderatorów
115 ODPOWIEDZI 115
motopartner10
#7 Wielbiciel#

Wcześniejszy wygląd był o wiele przystępniejszy ponieważ było widać ile sztuk zostało i było wiadomo czy jakieś sztuki dołożyć już z tego miejsca, teraz żeby wejść w ogłoszenie i sprawdzić ilość sztuk trzeba robić to z poziomu "Mój asortyment" gdzie w "informacjach pozakupowych" nie widać pozostałych ilości sztuk/zakończonego ogłoszenia. Niby nic ale jednak wydłuża czas pracy o nie potrzebne włączanie innych okien.

oznacz moderatorów
Zuzia_i_Czarek
#8 Zapaleniec#

Ta zmiana jest debilna jak inne. Ostatnio mam wrażenie, że na allegro jest konkurs - kto zaproponuje debilniejszą zmianę...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 konieczna jest możliwość przejścia z zamówień do oferty choćby w celu weryfikacji stanu liościowego , niech to będzie poprzez informacje pozakupowe , ALE brak przycisku przenoszącego do strony oferty uniemożliwia szybki podgląd .Jest to takie samo okno jak w informacjach pozakupowych u klienta , ale klient ma przycisck ,, zobacz aktualną ofertę ,, , a my nie mamy .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika komuś się tam nudzi 😞  kolejne utrudnienie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

W jaki sposób teraz sprawdzić czas wysyłki w momencie zakupu ?

oznacz moderatorów
mix-mce
#14 Krzewiciel#

@la_nika

informacje pozakupowe wyświetlają mi się w ładnym ciemnym temacie, dlaczego nie możecie zrobićall-1.jpg tego dla całego allegro tylko wszędzie ta waląca w oczy biel?

 

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

z poziomu "informacji pozakupowych" nie da się wejść w ofertę klikając na poszczególne produkty - nie można sprawdzić czy oferta zakończyła się ile zostało sztuk itp

oznacz moderatorów
servicecard
#9 Pomysłodawca#

W zakładce "Zamówienia od kupujących" --> "Szczegóły zamówienia" mamy dokładnie takie same informacje jak w "dobrej zmianie" "informacje pozakupowe" po co dwa razy to samo?

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Co to za kolejna głupota na stałe? Jak mam przejść do oferty, w której zostało dokonany zakup? Nie interesują mnie informacje "pozakupowe" jak mam zrealizować zamówienie!

Skandaliczna zmiana! Bawcie się w piaskownicy!

oznacz moderatorów
imprezator_com
#9 Pomysłodawca#

W dalszym ciągu, nie rozwiązuje to problemu wyświetlania dokładnie takich samych informacji nam Sprzedającym. Mowa tutaj o np. przewidywanym czasie dostawy, jaki wyświetlony jest Kupującemu, w momencie dokonania zakupu. Problem ten rozwiązywał Screenshot pozakupowy. Pytanie. Czy ta funkcjonalnośc została gdzieś ukryta?

oznacz moderatorów
autospecpol
#8 Zapaleniec#

czy możemy prosić o przekazanie tego gdzie trzeba że ta zmiana z punktu użyteczności sprzedawców jest zmianą utrudniającą a nie ułatwiającą? proszę o przywrócenie poprzedniej wersji.

oznacz moderatorów
AGD_od_A_do_Z
#7 Wielbiciel#

Df

oznacz moderatorów
uKowala
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się z wieloma sprzedawcami, którym ta zmiana utrudnia pracę, wydłuża czas kompletowania i przygotowania ofert do wysyłki, brakuje informacji o zakończonej sprzedaży, itd. Kolejna **piiip**yczna zmiana.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BlackStorkPC @AR_Auto_Czesci @CHECINIAKI @mdrogeria @Midora75 @TakaTabaka @Wilczekstepowy @Tommy_82 @imprezator_com @Zuzia_i_Czarek @motopartner10 @agama17 @TOMBUD95 

Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy! Wasze sugestie zostały przekazane do odpowiednich zespołów, przeanalizowaliśmy sprawę ponownie i zmiana zostanie dzisiaj wycofana. 

Dziękujemy za cierpliwość i Wasz feedback! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka 

mdrogeria_0-1698140626027.png

 

oznacz moderatorów
ELMAT-LUBLIN
#9 Pomysłodawca#

kiedy zmiana zostanie wycofana?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ELMAT-LUBLIN Wyczyść pliki cookies i sprawdź sytuację ponownie. Zmiana została już wycofana. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
BrickTrek
#9 Pomysłodawca#

"...zmiana zostanie dzisiaj wycofana. "
Dziś rano ktoś się obudził i wpadł na ten sam **piiip**yczny pomysł. Czy Wy nie macie co robić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BrickTrek @uKowala @imprezator_com @BlackRoseSklep @TakaTabaka @shopitpl 

AKTUALIZACJA 7.11.2023

Od teraz w zakładce Zamówienia zobaczycie także:

  • czas wysyłki – jest to deklarowany czas nadania przesyłki, który ustawiasz w formularzu wystawiania 

  • czas na wysłanie – szacowany przez nas czas, do kiedy należy wysłać przesyłkę, aby dotarła do kupującego w przewidywanym czasie dostawy

  • przewidywany czas dostawy – obliczamy go na podstawie Twoich wcześniejszych wysyłek i działań przewoźników. To właśnie ten czas widzi w ofercie kupujący



Dzisiaj ponownie wprowadziliśmy zmiany w zakładce Zamówienia. Kiedy wybierzecie:

  • nazwę oferty - wyświetlimy w osobnej karcie informacje pozakupowe.
  • numer oferty - wyświetlimy w osobnej karcie aktualny widok oferty.

Gdy klikniecie w nazwę oferty w zakładce Zamówienia, będziecie mogli sprawdzić informacje o ofercie z momentu zakupu:

  • datę i godzinę zakupu
  • nazwę i numer oferty
  • opis i parametry oferty
  • informacje o warunkach zwrotu, reklamacji i gwarancji

Są to same informacje, które kupujący mogą sprawdzić w zakładce Moje zakupy w Szczegółach zakupu — właśnie na ujednoliceniu nam zależało. 

W najbliższym czasie dodamy informację o deklarowanym czasie wysyłki w momencie zakupu. 

Więcej informacji w aktualnościach: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/nowosci-w-zakladce-zamowienia-D73bjwakjsr 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka nooo... HURA !!! , co się człowiek przyzwyczai o robota idzie to znowu zmiana , jak zwtkle na ,, lepsze ,,, inaczej .

oznacz moderatorów