anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew24 weryfikacja

Porcupine73
#7 Wielbiciel#

Ponad miesiąc czekam na zablokowane moje pieniądze. Wysłałem skany dowodu, oświadczenie o zamieszkaniu, i dalej jest jakiś problem!  Proszę mi wytłumaczyć na jakiej podstawie blokujecie nasze środki tak długo?! Mam na allegro konto ponad 20 lat, czy są podstawy do tego aby mnie sprawdzać miesiące??

Proszę o odblokowanie środków.

 

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Podstawy allegro zawsze znajdzie choć w przypadku użytkowników z dużym stażem i nieposzlakowaną opinią jest to mało sensowne .

oznacz moderatorów

Dywan-LUX
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie ten sam problem, pieniądze zablokowane od dłuższego czasu , a usługa po kolejnym przesyłaniu dokumentów i zrobieniu przelewu "nie została aktywowana", bez podania konkretnego powodu. 

Nawet nie można wejść w przesłane załączniki, więc jak zweryfikować, który dokument może byc niepoprawny? Przesyłać to samo do skutku? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dywan-LUX Musisz wykonać przelew weryfikacyjny z rachunku, którego dane podałeś w ustawieniach konta Allegro (wszystkie muszą być zgodne). Poprzedni przelew został odrzucony, bo wykonałeś go z innego rachunku niż przypisany do konta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Dywan-LUX
#9 Pomysłodawca#

Ktoś inny robił przelew i stąd ten błąd. Dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Porcupine73 

Weryfikacja Przelewy24 trwa do 5 dni roboczych. Jeśli do dzisiaj się nie udała, coś poszło nie tak.

Być może:

- dane osobowe konta w banku nie były takie same, jak dane osobowe konta Allegro, albo

- przelew weryfikacyjny został wykonany do innego operatora.

Zapytaj Allegro tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

Porcupine73
#7 Wielbiciel#

A skąd mam wiedzieć co jest nie tak  wg allegro?  Żadnej odpowiedzi nie dostaję, konto jest ciągle to samo od lat. Być może na przelewy24 jest podane drugie moje konto. Coś uruchamiacie, pocichutku,  środki klientów sobie trzymacie na kontach miesiące. No super profesjonalna firma 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Porcupine73 Wykonałeś przelew weryfikacyjny z innego rachunku niż ten podany w ustawieniach konta, dlatego został odrzucony. Wszystkie dane rachunku bankowego, z którego robisz przelew muszą być zgodne z podanymi w Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Dywan-LUX
#9 Pomysłodawca#

Ktoś inny robił przelew i stąd ten błąd. Dziękuję za pomoc!

oznacz moderatorów