anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy 24 dlaczego nie można zrobić przelewu do weryfikacji

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie można zapłacić 1,01 na Przelewy 24 aby aktywować konto. Pieniądze nie są pobierane przez bank pomimo zatwierdzenia operacji. Ten problem to nic nowego.

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

A to pierwszy przelew?

oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Aby zweryfikować poprawnie konto do wypłat w Przelewach24 dane właściciela rachunku bankowego muszą być takie same jak dane właściciela konta Allegro. Z danych w systemie wynika, że przelew przesyłany jest przez Sabinę, a konto w Allegro należy do Doroty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Używam na codzień dwóch imion w banku podane są oba. Zakładając 15 lat temu konto na allegro nikt nie przywiązywał wagi jakie imię było podane. Ja rozumiem, że czasy się zmieniły i teraz to jest ważne. Tylko jak ja mam to teraz "wyprostować" nie chciałabym zakładać nowego konta. Przesłałam skan dowodu w którym są dwa imiona, uwierzcie mi że to ta sama osoba o dwóch imionach. 

oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Używam na codzień dwóch imion w banku podane są oba. Zakładając 15 lat temu konto na allegro nikt nie przywiązywał wagi jakie imię było podane. Ja rozumiem, że czasy się zmieniły i teraz to jest ważne. Tylko jak ja mam to teraz "wyprostować" nie chciałabym zakładać nowego konta. Przesłałam skan dowodu w którym są dwa imiona, uwierzcie mi że to ta sama osoba o dwóch imionach. 

0 W PUNKT!
 
 
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
allegro
 
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Dane możesz edytować w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Po poprawieniu danych nadal nie mogę przelać 1.01 zł.

Jeśli chodzi o weryfikację payu to właciłam 1,01 zł. 5 grudnia, przelew doszedł gdyż 6 grudnia zwrócono mi wysłaną kwotę, a weryfikacja trwa nadal.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Konto Allegro jest na Dorotę, a przelew zlecasz z konta z danymi Sabiny. Musisz poprawić te dane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Jednak nie zapisały się moje nowe dane, teraz sprawdziłam i wysłałam ponownie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Wciąż widzę imię "Dorota" w ustawieniach konta. Czy Twoje dane zostały poprawnie zweryfikowane? Najlepiej napisz do nas w tej sprawie przez formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Czy to są jakieś kpiny z użytkowników allegro? Formularz wypełniłam zażądano zdjęcie dowodu z imieniem i nazwiskiem...i co martwa cisza miją kolejne dni... nadal nie mogę przesłać 1,01 zł.

Natomiast w payU przesłałam 1,01zł  5 grudnia  i nadal nie ma weryfikacji konta. To co się dzieje na allegro nadaje się do weryfikacji ....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Czy wykonałaś przelew weryfikacyjny z rachunku, którego dane są zgodne z danymi właściciela konta Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Niestety od  tygodnia czekam na zmianę imienia, właśnie po raz trzeci wysłałam zdjęcie dowodu, prawdopodobnie za pierwszym razem nie doszło. Dziwne że na payU nie przeszkadzało podwójne imię i przelew poszedł, ale bez skutku od 5 grudnia trwa weryfikacja na payU, a miało być 5 dni. Proszę powiedzieć jak mam się nie irytować i nie oceniać Was negatywnie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sabrina0011 Przede wszystkim zrób proszę to o co poprosił Cię nasz pracownik w korespondencji mailowej, czyli prześlij nam zdjęcia, tak żeby były widoczne wszystkie rogi (to bardzo ważne) oraz podpisz się w odpowiedzi właściwym imieniem i nazwiskiem.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Już to dzisiaj zrobiłam, czekam ...

oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Nadal jednak nie wiem dlaczego weryfikacja payU trwa tak długo. Przecież przelew został wysłany 5 grudnia skany również.

 

oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Zmieniono mi dane do konta teraz są prawidłowe, jednak nadal nie mogę wykonać przelewu weryfikacjnego Przelewy 24. Ponawiam pytanie dlaczego od 5 grudnia konto nie zostało zweryfikowane przez payU? 

oznacz moderatorów