anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa w sprzedaży vs Wydłużanie czasu realizacji zamówienia

BajecznyOgrod_pl
#7 Wielbiciel#

Cześć wszystkim!

Mamy pytanie do wszystkich sprzedawców. Jaką opcje zaopatrujecie się w nadchodzącą przerwę Świąteczną? Korzystacie z możliwości "Przerwa w sprzedaży" i na czas Waszych przerw wyłączacie całkowicie sprzedaż? Czy może jednak wydłużacie czas realizacji zamówienia do 5,10,14 dni i załatwicie zamówienia po powrocie? Bez względu na to, że klienci mogą nie zauważyć czasu realizacji i wleci negatyw itp..

Zastanawia mnie ilość plusów i minusów obydwóch sytuacji, a może macie jeszcze inne wyjście? Ciekawi nas opinia każdego z Was, zapraszam do dyskusji.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DrapexPL
#12 Orędownik#

Nic nie wyłączam, nic nie wydłużam. Wręcz przeciwnie, staram się zrobić jak najwięcej i jak najszybciej - licząc na większą sprzedaż dzięki temu, że inni sprzedawcy odpuszczają. Oczywiście przy zachowaniu jak najwyższej jakości oferowanych produktów.

Na początku grudnia zwiększyłem znacząco produkcję najbardziej popularnych produktów, przygotowałem już nawet paczki do wysyłki, czekają na listy przewozowe 😉

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Planuje skorzystać z przerwy w sprzedaży, według mnie jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż wydłużanie czasu realizacji zamówienia.

Zastanawia mnie tylko jak będzie działać przerwa w sprzedaży przy integracji z BaseLinkerem w którym mam włączone automatyczne wznawianie ofert. Ktoś to sprawdzał?

oznacz moderatorów

BajecznyOgrod_pl
#7 Wielbiciel#

Prawdopodobnie będzie trzeba na tych aukcjach wyłączyć automatyczne wznawianie ofert, aby uniknąć niespodzianki podczas przerwy, ponieważ włączenie "Przerwy w sprzedaży" wyłącza aukcje, które są aktywne na Allegro, a nie zalicza tych, które są aktualnie wyłączone w Baselinkerze a mają włączone automatyczne wznowienie aukcji. Dla bezpieczeństwa myślimy, że lepiej to wyłączyć.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Przetestowałem to dziś w nocy i faktycznie BaseLinker wznawia oferty więc tak jak mówisz trzeba wyłączyć automatyczne wznawianie....a miało być tak łatwo....

oznacz moderatorów