anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przesyłka natychmiast nadana

dremir
#7 Wielbiciel#

czy jeżeli przesyłka zostanie dostarczona do paczkomatu tego   samego dnia co była zamówiona  to oznacza to ze została nadana natychmiast ?   -  allegro nie przyznaje mi punktów za przesyłkę nadaną natychmiast 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dremir Czy w ofercie zadeklarowałeś, że przesyłka zostanie wysłana natychmiast?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie. Nadana tego samego dnia musi zostać zabrana z paczkomatu przez kuriera. Dopiero wtedy są punkty. Czyli sprawdzasz godzinę graniczną i wysyłasz przed jej upłynięciem. I tak nie zawsze zabierze. Ja np mam graniczna do 14. Raz mąż nadawał paczki o 13:50. Kurier w tym czasie wybierał paczki z maszyny. Zdaniem kuriera on paczek nadanych 10 minut przed czasem zabierać nie musi ponieważ on zdążył już paczki z maszyny wybrać i był zajęty wkładaniem nowych. I nie będzie wybierał następnych. Także lepiej sobie troszkę większy margines zostawić ale 100% i tak raczej nie wbijesz nigdy, zawsze któryś kurier z czymś wyskoczy.

oznacz moderatorów

dremir
#7 Wielbiciel#

u mnie odbiera o 08:00  rano  zamówienie jest po godzinie 08;00 to będzie następnego dnia znowu o 8:00 rano zabierał 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zabiera czy graniczną ma na 8 rano, bo w to mi się wierzyć nie chce? To jest co innego. Jak ma godzinę graniczną to mniej więcej musi się jej trzymać, szczególnie że kurierów jeździ więcej. Ja mieszkam w małej miejscowości, gmina od zeszłego roku będąca miasteczkiem, z 5k luda i jeździ przynajmniej 2-3 różnych kurierów dziennie. Problem jest raczej taki że do 14stej odbiera jeden i jak nie zabierze to kolejni wyjmują tylko i wyłącznie wtedy jak nie mają  gdzie włożyć.

Jak nie trzyma się godzin granicznych to składaj reklamacje za reklamacją. Albo podjedź do najbliższego POPA i spróbuj wyłudzić telefon do kierownika oddziału, lub niech to zgłoszą. Oni tam mają taki kontakt... Nie może w inposcie być tak, że paczki są tylko o 8mej odbierane. Nie ma chyba wcześniejszych stref niż 12, poszukaj w necie jaka jest u Ciebie.

oznacz moderatorów

dremir
#7 Wielbiciel#

dziękuję 

oznacz moderatorów