anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy przed świętami - sprawdź!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

do którego dnia wliczacie "wysyłka tego samego dnia"? innymi słowy? Jaki jest ostatni dzień na "poprawę" sobie statystyk? poniedziałek 18.12?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dla mnie te wszystkie "czasy" wskazywane przez Allegro można sobie wsadzić dokładnie między 4-ry litery.

Ja mam ustawiony teraz termin 1 dzień, a na bieżąco wysyłam wszystko, co zdążę spakować do podjazdu kuriera - jest dobrze, bo z powodu dużej ilości paczek przyjeżdżają po południu.

Allegro polecony - najgorsza przesyłka, w/g umowy Allegro z PP i info na stronie Allegro - ta przesyłka nie ma zagwarantowanego jakiegokolwiek terminu dostawy, kompletnie nic, jedynie info, że po 30-tu dniach można składać reklamacje.

Odnośnie czasu dostaw - nawet nie wiem co się klientom wyświetla. Ale mam już telefony od kupujących, którzy pytają czy faktycznie czas dostawy wynosi 7 czy 8 dni. To jest chore...

A ja im tłumaczę - jak zdążę zapakować, to wysyłka dziś, jak nie - to jutro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

folkowy-slesin
#11 Animator#

Dokładnie dlatego wyżej pytałam, czy wyliczenie czasu dostawy dla PP tydzień to nie błąd. W innym wątku opisałam moje przedświąteczne tegoroczne doświadczenie z PP (paczki 4 dni wcześniej) a paczkomat 3 dni wcześniej. Wiadomo, że w tym okresie każdy przewoźnik spina się jak może np InPost u mnie w małej mieścinie podjeżdża w sobotę i niedzielę kilka razy do paczkomatu. Po prostu allegro swoje a rzeczywistość swoje jak zawsze 🙂

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@maxr01 

to jeszcze nic

szykuj się na awantury typu "miałem otrzymać towar po 8 dniach, a doszedł szybciej"

i dopiski typu - nie odbiorę go, sprzedawca oszust, nie ma mnie w domu, mam urlop i itp

 

@nat_not Gdzie w regulaminie allegro jest zapis, że allegro może ręcznie ingerować w podawane terminy dostaw lub im późniejszy podasz czasy wysyłki to wyświetlana data dostawy wzrośnie nie liniowo tylko logarytmicznie?

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

@nat_not Czy do statystyk wysyłki tego samego dnia będą zaliczone wysyłki również z wtorku 19.12?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Dlaczego ten dzień miałby być wyłączony ze statystyk? Jeśli chodzi Ci o oznaczenie dostawy przed świętami, sprawdzamy dane za ostatnie 28 dni, czyli ten okres cały czas się zmienia. 19 grudnia ostatnim dniem okresu weryfikacji będzie 18 grudnia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

czemu w dalszym ciągu nie ustosunkowaliście do screenów wysłanych przez mdrogeria ? 

oznacz moderatorów