anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przypomnienie o wysłaniu wysłanej paczki.

MAMY ROZWIĄZANIE!
mike75
#8 Zapaleniec#

Taka ciekawostka. Właśnie dostałem od allegro maila z przypomnieniem o wysłaniu paczki. Paczka tymczasem od wczoraj leży w paczkomacie i czeka na odbiór przez kuriera. W aplikacji InPostu paczka ma status "nadana w paczkomacie", a w allegro "oczekuje na nadanie". Na wszelki wypadek sprawdziłem numer listu przewozowego i wszystko jest ok, nie pomyliłem paczek. Czy ktoś miał podobny przypadek ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mike75 Cześć. 🙂 Te powiadomienia są wysyłane automatycznie. Status paczki zaktualizuje się w systemie, kiedy kurier odbierze ją z Paczkomatu. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mike75 allegro uważa paczkę za nadana dopiero jak kurier ja zeskanuje przy odbiorze od nadawcy lub na sortowni jak nadajesz w paczkomacie.

oznacz moderatorów
mikeza
#21 Demiurg#

jest to kuriozum, że nadanie paczki w boxie nie jest równoznaczne dla allegro z wysłaniem jej klientowi. To kolejny dowód na to, że my sprzedawcy jesteśmy traktowani dosłownie jak zło konieczne.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@mike75 @mikeza @Client:44052296  Było : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/dopasujcie-komunikaty-odno%C...

Allegro uważa że logika to jedno a oni to drugie. Te dwie rzeczy się ie przenikają.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mikeza
#21 Demiurg#

@pinsplash niestety w allegro one jest to samo, wrzucam paczkę do boxa o 10 rano i przez 24 godziny wisi czeka na nadanie, bo kurier odbiera ją następnego dnia np. po 9-tej. najlepsze jest, że graniczna godzina nadania to południe, a dla ups nawet póxne godziny popołudniowe. nic to, że u mnie odbiera pomiędzy 9-10 i wszystkie paczki wrzucone później leżą sobie 24 godziny w skrytkach. Statystyki nadań spadają, a o wysyłce z graniczną godziną można zapomnieć, bo niby jakim cudem mam nadawać o 8 rano ??

 

 

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Smartnow
#8 Zapaleniec#

@mikeza To chyba taki standard. Dzisiaj paczka nadana w paczkomacie o godzinie 16 a status Allegro cały czas - oczekuje na nadanie. Pewnie klient również widzi, że jeszcze nie została nadana.

oznacz moderatorów