anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywrócenie aukcji z archiwum

ZielonyX28
#8 Zapaleniec#

Cześć,

jakiś czas temu prowadziłem dość sporo ogłoszeń i sprzedaż szła, natomiast ze względów osobistych musiałem zrobić przerwę. Niestety nie pomyślałem żeby chociaż na chwilę aktywować aukcje zanim przejdą do archiwum - bo zanim przejdą do archiwum musi minąć 60 dni. No i minęło pół roku, wiem, że aukcje są w archiwum i mają się całkiem dobrze ale czy jest możliwość żeby allegro przywróciło je z archiwum? Łatwiej mi będzie edytować aukcje które już były niż wszystko tworzyć na nowo....

 

Czy ktoś miał podobną zagwozdkę i czy jest taka możliwość czy niestety trzeba się wziąć do roboty i wszystko wystawić na nowo?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ZielonyX28  Bez pracy nie ma korzyści.

Po 60 dniach allegro nie przywróci Ci tych ofert. Możesz spróbować wystawiania z pliku Wystaw z pliku lub z palca

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ZielonyX28 Bardzo mi przykro, ale nie ma takiej możliwości. Jedyne rozwiązanie tej sytuacji, to tak jak poradził już @Client:44052296, czyli wystawienie ofert z pliku lub dodanie ich od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ZielonyX28
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, dzięki bardzo wszystkim za odpowiedź. Ale jeszcze pomyślałem, żeby napisać bezpośrednio do allegro. Ale chyba też nie widzę za bardzo już takiej możliwości, kiedyś kontakt z nimi był nieco łatwiejszy.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ZielonyX28 

To prawda. Allegro, jak każda duża firma stara się minimalizować kontakt. Takie już czasy że obsługa tego jest zbyt droga. Kontakt znajduje się w stopce jako "POMOC". Jak przebrniesz kategorie to trzeba wcisnąć cokolwiek w FAQ i na dole jest kontakt z Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

ZielonyX28
#8 Zapaleniec#

Jednak obsługa klienta nawet lepsza niż wcześniej, bo można zamówić kontakt telefoniczny. Mega zaskoczony jestem. W każdym razie przynajmniej sobie potwierdziłem na 100 procent, że nie ma możliwości przywrócenia z archiwum. No nic życzcie mi powodzenia bo duuużo pracy przede mną 😄 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

adiesel
#8 Zapaleniec#

Witaj,

Właściwie to jest na to metoda, którą stosuję z powodzeniem od wielu lat.

Nie wznowisz starej oferty, ale możesz ją dokładnie skopiować, jeśli odnajdziesz w swojej poczcie (w archiwum, usuniętych czy co tam innego) sprzedaż tego produktu.

Link do tej archiwalnej oferty powinien być aktywny, dzięki czemu skopiujesz wszystkie dane.

Ja tak robię z ofertami wstecz do 2016 roku i działa.

 

Powodzenia!

 

oznacz moderatorów

adiesel
#8 Zapaleniec#

O! Właśnie weszłam na swoje oferty z 2015 roku! Fascynujące doświadczenie...

oznacz moderatorów