anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytania o przedmiot choć zamknałem sprzedaż i nic nie miałem wystawione

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ok, co tu jest grane ? Pare dni temu planowałem wyjazd na wakacje. Dla świętego spokoju zamknałem prawie całą sprzedaż . A tu dzisiaj dostaje "pytanie o przedmiot " , którego już  nie mam w ofercie.  Nowe pytanie, od nowego potencjalnego klienta, gdzieś w archiwum widocznie ten przedmiot  znalazł. No qurde ? Dobrze że jednak nie wyjechałem bo miałbym niespodziankę i wszystkie Allegrowe szykany gdybym nie odpowiedział że nie ma i nie będzie ?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   To teraz też klient może sie zapytać o coś czego już nie mam wystawionego  w ofercie od miesięcy  ? A jak nie odpowiem to spadniecie na mnie  jak ten grom z jasnego nieba i przywalicie batem po statystykach ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2 Cześć. Podaj proszę numer oferty i zweryfikuję tę sytuację. Generalnie z poziomu widoku oferty w archiwum nie ma możliwości zadawania pytań sprzedającemu. 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

NR oferty 10511691306

Do tego, kolejne  bardzo dziwne rzeczy sie porobiły bo teraz, na szczęście sprawdziłem to pytanie i jestem na 100 % pewny że na nie odpowiedziałem klientowi, że wystawiłem kolejne ,  bo zakupił . A w wiadomościach nie ma śladu  że odpisałem. Teraz odpisałem ponownie bo już prawie termin minął...

Coraz zdziwniej i zdziwniej.....

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2 Ta oferta nie jest w archiwum, jest widoczna dla kupujących na Allegro. Czy Te oferty wciąż powinny być zakończone: https://allegro.pl/uzytkownik/eightbitclone2? Kiedy dokładnie pytanie do tej oferty zostało zadane? 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Jesuu. Teraz jest bo dostałem zapytanie od klienta  więc ją wznowiłem . Ale gdy klient sie o nia pytał , była zamknięta.

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

 "gdzieś w archiwum widocznie ten przedmiot  znalazł" - oferta musi byc zamknieta minimum 60 dni by trafic do archiwum. 

10511691306 nie byla zamknieta tyle czasu wiec pytania nie zadał korzystając z archiwum allegro

Przypuszczam, że juz wczesniej przegladał Twoją oferte, moze mial w obserwowanych, moze w koszyku a moze znalazl w historii przeglądarki

W ten sposob mozna zadać pytanie kazdemu urlopowiczowi 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2  Skonsultowałam tę sprawę i jako sprzedający możesz w dalszym ciągu otrzymywać pytania o zakończone oferty. Wystarczy, że klient ma do niej link lub zna jej numer.

Przerwa w sprzedaży nie zwalnia Cię z obowiązku:

  • realizacji wcześniej złożonych zamówień
  • odpowiadania na wiadomości i otwarte Dyskusje.
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ko_alka   Cała ta przerwa to wielki bubel i wielki dramat ! Jedna wielkaaa porażka!

_____________
Kama
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Głupota totalna. Czemu to ma służyć ?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  I jeszcze kłamią jak najęci :

Dlaczego wprowadzacie zmianę?

Chcemy, aby sprzedający na urlopie mogli cieszyć się wolnym czasem. Włączenie starej funkcji Urlop nie zwalnia sprzedającego z konieczności odpowiedzi na pytania o produkt, a także nie blokuje możliwości składania nowych zamówień. Brak reakcji w odpowiednim czasie może obniżyć ocenę w panelu Jakość mojej sprzedaży czy spowodować utratę statusu Super Sprzedawcy. Nowa funkcja Przerwa w sprzedaży rozwiązuje ten problem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  jeśli kupujący np mial oferte w obserwowanych to nawet po jej zwieszanie/zakonczeniu  może zadawać pytania o tą oferte. Niestet tak to działa

 

oznacz moderatorów