anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Allegro Przesyłka Polecona" - usługa pocztowa bez regulaminu :)

BigMaras
#8 Zapaleniec#

Powiedzcie koledzy lub koleżanki gdzie znajduje się jakikolwiek regulamin do tej usługi a w szczególności ramy czasowe tejże dostawy oraz kiedy usługę można reklamować z uwagi na nienależycie wykonaną tak jak ma to miejsce w przypadku normalnych usług pocztowych? I mnóstwo innych

Kiedyś pod tym linkiem były chociaż ramy czasowe podane ale zostały usunięte po cichu...

Allegro Pocztex Kurier 48 oraz Allegro Przesyłka polecona - Allegro dostawa - Dla sprzedających - Al...

Ani na stronie poczty nie mogę odnaleźć ani na stronie portalu allegro, no chyba że źle szukam i mi pomożecie...

W komunikacji z pracownikiem Allegro uzyskałem odpowiedź, iż portal allegro nie posiada regulaminu tej usługi 🙂 "Nie posiadamy regulaminu całej usługi ponieważ jesteśmy dla niej pośrednikiem."

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@BigMaras regulamin dostałeś przy podpisywaniu umowy z pocztą 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BigMaras  Podpisz umowę z PP, dostaniesz regulamin i opiekuna.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BigMaras
#8 Zapaleniec#

Umowę z pocztą podpisałem jakieś 11-12 lat temu i co dwa lata mam aneks. Regulaminy mam do usług powszechnych, pocztex, stałego zlecenia odbioru. Niestety nie do "Allegro Przesyłka Polecona"

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BigMaras  To powinieneś mieć regulamin do Przesyłka firmowa eCommerce a to można powiedzieć inaczej Allegro przesyłka polecona.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

BigMaras
#8 Zapaleniec#

Nie, to jest inna usługa. Polecony eCommerce to usługa niezwiązana z "Allegro". Przesyłki "Allegro Polecony" bazują na innej umowie. Nowy pakiet Polecony eCommerce w ofercie Poczty Polskiej | Biuro prasowe Poczty Polskiej (poczta-pol...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@BigMaras  Nie wiem co Ty mi tu jakieś pakiety pokazujesz 😊

Mam aneks do umowy z pocztą na Przesyłkę firmową  eCommerce i w e nadawcy pod nią podpięte Allegro polecone. I działa to całkiem nieźle. Mam wrażenie że szukasz dziury w całym 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@BigMaras To zależy właśnie z kim masz umowę.Z pośrednikiem czy usługodawcą 😄 ten powinien Ci wskazać i udostępnić wszelkie informacje dot Twojej umowy.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów