anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym" - jak mam rozumieć taką regułkę

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

sprzedaję od kilku lat, pierwszy raz mam taką sytuację, klient kupił na kilku aukcjach, ( przy drobnych rzeczach są różne możliwości dostawy- wszystkie łączy  jednak jedna z form  dostawy ), nie ustalał ze mną kosztów dostawy, nie wiem czy to klient ze smartem, czy ja mam mu opłacić przesyłki?

Dostawa i jej koszt ustalane ze sprzedającym - i coś takiego pod zakupami, brak wyboru przewożnika, brak ikonki " dodaj numery przesyłek"

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

W ustawieniach dostawy masz zaptaszkowaną opcję wpisania przez Kupującego kosztu dostawy:

własny koszt dostawy.jpeg

Co do zasady, Kupujący powinien najpierw ustalić z Tobą koszt wysyłki rzeczy, które chce zakupić, następnie wpisać ten koszt, po wybraniu odpowiedniej opcji w formularzu dostawy.

Ta forma dostawy nie jest objęta smartem.

W praktyce, część kupujących chce przyjanuszować i wpisuje tam koszt 0 zł i liczy na nieuwagę sprzedawcy. Inni np. klikają to i dopiero po fakcie negocjują koszt dostawy za wybrane rzeczy.

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

 dziękuję- sprawdziłam, nie mam tej opcji zaznaczonej a pomimo to klient miał możliwość wybrać opcję z własnym kosztem dostawy i wpisał 0,00- od allegro wiem, że miał taką możliwość ponieważ jedna z trzech aukcji na której dokonał zakupu nie miała z pozostałymi wspólnego przewożnika i wtedy taką możliwość wysyłki widzi klient,  na szczęście klient się wycofał i nie było problemu

oznacz moderatorów