anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Nowa wiadomość"

PomocdlaDanielka
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Na początku nadmienię, że działam na portalu allegro charytatywni, gdyż wystawiam aukcje dla mojego niepełnosprawnego syna. 

Czy jest szansa aby powróciła opcja "Nowa wiadomość" ? 

Pytam ponieważ wielu "zwycięzców aukcji" nie wpłaca lub w ogóle rezygnuje z zakupu po wylicytowaniu danego przedmiotu. W związku z czym jestem zmuszony pisać do osób (2-3) w licytacji czy są chętni na zakup danego licytowanego produktu. 

Według mnie allegro po raz kolejny działa w złym kierunku do osób wystawiających, sprzedających. 

Dlaczego w dalszym ciągu nie ma żadnych konsekwencji gdy wygrany aukcji charytatywnej nie wpłaca pieniędzy za wylicytowany przedmiot ? 0

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

PomocdlaDanielka
#7 Wielbiciel#

Hallo halllo? Znowu temat ucichnie, ponieważ jest niewygodny ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PomocdlaDanielka Napisz proszę dlaczego ta opcja jest dla Ciebie tak istotna? Czy Centrum wiadomości nie wystarczy do kontaktu z kupującymi? 

Dodatkowo osoby, które nie wygrały licytacji, nie mają możliwości dokonania zakupu danego produktu.

Zdajemy sobie sprawę, że rezygnacja kupującego z opłacenia wygranej licytacji jest kłopotliwa. Niemniej mamy ograniczone możliwości, by wpłynąć na zmianę decyzji takiej osoby. Możemy jedynie wysłać do niej wiadomość z przypomnieniem o konieczności finalizacji transacji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@nat_not 

Natalia, ja tego nie zrozumiałem

Czy Centrum wiadomości nie wystarczy do kontaktu z kupującymi?

Jak ma wystarczyć? No właśnie przez CW nie da się napisać wiadomości.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas @PomocdlaDanielka Okey, teraz rozumiem, że chodzi o kontakt z użytkownikami, z którymi nie mieliście wspólnych transakcji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@nat_not 

To znaczy ja mogę, firma, zweryfikowana ale zapewne użytkownik @PomocdlaDanielka  nie, bo konto zwykłe.

oznacz moderatorów

PomocdlaDanielka
#7 Wielbiciel#

@nat_not 

 

Tak nie miałem wspólnych transakcji. 

Przykładowo wygrany aukcji nie wpłaca pieniążków i nie poczuwa się do odpowiedzialności za zapłatę wylicytowanego przedmiotu. 

Pisałem zawsze do drugiej lub trzeciej osoby z licytacji, czy jest jeszcze chęć zakupu licytowanego przedmiotu ponieważ wygrany aukcji jest "dzieckiem" i nie ma zamiaru zapłacić. 

Tak jak wspomniałem powyżej działam na allegro charytatywni dla syna, a całość pieniążków dostaje fundacja. 

Czy jest szansa aby ta opcja powróciła ? 

Czy po raz kolejny z góry narzucacie, że jest to "super rozwiązanie".

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PomocdlaDanielka W najbliższym czasie ta opcja nie zostanie przywrócona.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

PomocdlaDanielka
#7 Wielbiciel#

@nat_not 

 

Czyli kolejna trafna decyzja zespołu Allegro. Gratulacje. 

oznacz moderatorów