anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Odmowa przyjęcia" przesyłki paczkomatowej.

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Klient do mnie pisze co się dzieje z jego paczką. Patrzę na śledzenie, a  tam status " Odmowa przyjęcia". Sęk  w tym że paczka  była do paczkomatu, do którego nawet nie dotarła. @InPost  podpowiecie skąd takie cuda ? Paczka została zwrócona do mnie 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

starling_shop
#14 Krzewiciel#
Kurierzy taką opcję zaznaczają jak im się nie chce podjechać do klienta (dostarczenie pod adres) lub im się paczka gdzieś zawieruszy i nie chce im się znów jechać pod odpowiedni paczkomat. Nadaj paczkę jeszcze raz i złóż reklamację opisując jaki koszt ponownego nadania poniosłeś.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie kurier sobie "ulżył" ,zauważył problem po fakcie i nie chciało mu się wracać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl a jakiej wielkości była paczka, bo jak kurier odebrał od Ciebie a nie weszła do skrytki to doręczają na adres i może klient z niewiedzy że to jego odmówił 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@kostas11 paczka  na spokojnie była do włożenia  do skrytki B.  

Oczywiście jak ba złość klient potrzebuje zamówienie  na poniedziałek  na jakieś warsztaty. Wie ktoś czy w niedzielę inpost wyjmuje paczki  z paczkomatu? Bo  w sumie z mojej strony mogę pójść klientowi na rękę i jutrorano wrzucić zamówienie do paczkomatu, ale zastanawiam się czy jezt sens, jeśli sie okaże że dopiero w poniedzialek  wyjmą  paczkę 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl nie ma takiej opcji, paczkę wyjmą dopiero w poniedziałek 😞

Możesz mu nadać przesyłkę konduktorską ale będzie musiał czekać na dworcu na pociąg 🙂

https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/oferty/przesylki-konduktorskie.html

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@kostas11 To mnie nie pocieszyles. Wiem że czasami w niedzielę kurier przywoził  paczki do naszego paczkomatu więc liczyłam że może też odbierze te w nim nadane  😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl tak bo jeśli etykieta czarna weekendowa to wkładają w sobotę czasem niedzielę, wyjąć może ale z tego co wiem nie wyjeżdżają z sortowni, pojedzie dopiero w poniedziałek wieczorem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów