anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

równi i równiejsi , allegro kontra sprzedawcy

BlueMouse_pl
#9 Pomysłodawca#

Kilka dni temu otrzymałem od allegro informację iż w aukcji w zakładce reklamacje mam niezgodny z regulaminem zapis , sprawa dotyczyła informacji o możliwości skorzystania również z gwarancji  (oprócz rękojmi ) , gdyż zakładka ta nie służy do tego  ,jest do tego osobna zakładka gwarancja .  wpis natychmiast poprawiłem gdyż było to niezamierzone działanie . Dziś przeglądam aukcje i natrafiłem na aukcje gdzie sprzedaje allegro . Jakież moje było zdziwienie gdy okazało się że w zakładce Reklamacje mają wpisy które u mnie były niepoprawne. Jak widać są równi i równiejsi ...allegro gwarancja.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@BlueMouse_pl Znam temat 🙂 Gdy zgłosisz dokładnie z tego powodu takie oferty sklepu Allegro do Allegro, sprzedający otrzyma upomnienie - sprawdzone przeze mnie kilka miesięcy temu, ale jak widać, działania zupełnie bezskuteczne. Ciekawe, czy Allegro nałożyłoby ograniczenia na  konto sklepu Allegro, zgodnie z regulaminem, z powodu notorycznego naruszania zasad, gdyby ktoś się uparł i zgłaszał to codziennie, dziesiątki razy na przestrzeni kilku miesięcy. Pytam proforma, bo odpowiedź znam 🙂  Chyba przed rokiem lub nieco więcej, udało mi się znaleźć w zakładce Zwroty sklepu Allegro zapis niezgodny z prawem konsumenckim. Jedno zgłoszenie nie wystarczyło. Były chyba trzy zgłoszenia, bardzo długi czas oczekiwania na odpowiedź, jakieś konsultacje i wreszcie chyba po miesiącu zapis poprawiono. Mam gdzieś korespondencję, poszukam i wkleję przy jakiejś okazji.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

zawsze tak jest równych nie ma ,nie było i nie będzie 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BlueMouse_pl Przekazałam Twoje zgłoszenie dalej. Zajmiemy się tą sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Bezskutecznie, przypomnę Ci to w odpowiednim czasie.

oznacz moderatorów