anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rabat ilościowy - zwiększenie ilości

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Cześć,

Pytanie Rabat ilościowy, korzystam z tej opcji. Jednak maksymalna ilość jaką można dodać to 1000 aukcji. Następnie trzeb powtórzyć czynność o kolejne 1000 i kolejne.... 

Jest problem kiedy klient zakupuje towar który jest rozdzielony (mam na myśli jedna rzecz jest w pierwszym tysiącu aukcji, druga jest w trzecim tysiącu aukcji). Wtedy rabat dla klienta nie jest naliczany. 

Jest to problem ponieważ muszę samemu odliczać rabat dla klientów. Potrzeba opcji w której mogę dodać wszystkie aukcji w jeden Rabat Ilościowy 🙂 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AndreGoods Chyba faktycznie nie wzięliśmy pod uwagę takich sytuacji 🤔 Dobrze, że dałeś nam znać, że się zdarzają. Nie mogę obiecać, że wprowadzimy zmiany w najbliższym czasie, ale na pewno pochylimy się nad tym w przyszłości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Dziękuje czekam z niecierpliwością za korektą w tym kierunku 🙂 

oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

@nat_not Czy ten problem był zgłaszany, pisaliśmy o tym. Rabat ilościowy koniecznie musi być zrobiony dla wszystkich ofert nie tylko wybranych grupach po 1000 aukcji. Problem pojawia się coraz częściej. Klienci piszą dlaczego nie został uwzględniony rabat. Zwracam im połowę po przez PayU (Edytując kwotę zwrotu), To jest nie dopuszczalne tu chodzi o klienta. Jeśli mam na aukcji zaznaczone na dowolny przedmiot to musi to być dowolny przedmiot ze wszystkich moich aukcji a nie 1tyś. Mam w promocji ponad 3tyś aukcji.  

Kiedy zwracam im połowę jak mam otrzymać zwrot prowizji? 

Proszę zróbcie coś z tym. 

oznacz moderatorów