anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Od.nowa - brak metody płatności przy moich ofertach

Ghastley
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w moim sklepie internetowym, przy moich ofertach nie pojawia się możliwość zakupu na raty Od.nowa, chociaż mam podpięte płatności Przelewy24 (oraz PayU).

Na stronie Pomocy dla sprzedających wyczytałem:

Raty Od.nowa dostępne są aktualnie w ofertach, w większości kategorii Allegro, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł, a sprzedający udostępnił w swoich ofertach usługę płatniczą, o której mowa w Załączniku nr 7B do Regulaminu serwisu.

Kategorie są ok, przedział też. Pytanie teraz jak udostępnić tę metodę płatniczą? Jeśli chodzi o płatności szybkim przelewem/kartą to klient ma bez problemu możliwość zmiany z PayU na Przelewy24, ale raty pojawiają się tylko PayU. Dodam, że moje oferty są promowane.

Z góry dziękuję za podpowiedzi,

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@Ghastley Tu chyba chodzi o to, że generalnie masz udostępniać płatności przez Allegro Finanse. Nie udostępniasz wtedy, gdy na przykład umożliwiasz wyłącznie odbiór osobisty. Zapytaj Allegro na czacie, dlaczego raty Od.nowa masz niedostępne; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

4Swiss_Polska
#8 Zapaleniec#

Dostałem odpowiedź:

"Żeby przyjrzeć się sprawie konkretnego Kupującego, proszę mu wskazać by to on się z nami skontaktował, tylko w taki sposób możemy sprawdzić dlaczego Raty Od.Nowa się nie wyświetlają, prawdopodobnie jest to zbyt niski limit lub tymczasowa blokada nałożona przez bank."

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ghastley Nie widzę obecnie żadnych ofert wystawionych na koncie, z którego piszesz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ghastley
#7 Wielbiciel#

@nat_not piszę z konta prywatnego, aby nasze biuro obsługi klienta Allegro nie dostawało niepotrzebnych powiadomień. Mowa o koncie:
https://allegro.pl/uzytkownik/4Swiss_Polska

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ghastley Skonsultuję sprawę. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Ghastley Na tym koncie są dostępne raty Od.nowa.

oznacz moderatorów

Ghastley
#7 Wielbiciel#

Dzięki, już wiem o co chodzi. Support Allegro mi odpisał:

"Żeby przyjrzeć się sprawie konkretnego Kupującego, proszę mu wskazać by to on się z nami skontaktował, tylko w taki sposób możemy sprawdzić dlaczego Raty Od.Nowa się nie wyświetlają, prawdopodobnie jest to zbyt niski limit lub tymczasowa blokada nałożona przez bank."

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ghastley Potwierdzam. W Twoich ofertach wyświetla się informacja o "ratach zero", jednak formularzu przy wyborze metody płatności jest również opcja Raty Od.nowa. To czy kupujący może skorzystać z tych rat, zależy już od sytuacji na koncie kupującego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów