anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Regulamin allego - brak kontaktu z pomocą allegro przez formularz kontaktowy

fiskeriSHOP_pl
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam,mam pytanie odnośnie zasad przestrzegania regulaminu allegro czy zasady te obowiązują wszystkich użytkowników czy tylko wybrana grupę  ?

Bo po tym jak kilka dni temu zapytałem w konkretnej sprawie  pomoc allegro pod numerami zgłoszeń :

 

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "32134260" ref:_00D24aE05._5003VXqrrk:ref   17 mar 2023, 19:32 (5 dni temu) --- Brak kontaktu

Przyjęliśmy zgłoszenie numer "32134260" ref:_00D24aE05._5003VXqrrk:ref 

 

 

pon., 20 mar, 19:37 (2 dni temu)
 
też brak odpowiedzi...
 
 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zależy co zgłaszasz.

Jak zgłaszasz jakieś niezgodności z opisem, regulaminem, czy prawem sprzedających, którzy mają wystawione po 100 lub 200 tys. aukcji - to lepiej nie zgłaszaj, z tego nic nie będzie. To samo też dotyczy niektórych innych aukcji, ale nie będę się rozpisywał,

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fiskeriSHOP_pl przykro mi, ale nie otrzymasz odpowiedzi na te zgłoszenia, bo ostateczne stanowisko działu bezpieczeństwa otrzymałeś w październiku 2022 roku w korespondencji 27270785. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

fiskeriSHOP_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,dział  bezpieczeństwa zasłania się brakiem umowy między mną a hurtownia od której kupuje towar na terenie Polski już od dłuższego czasu. Hurtownia nie robi umów współpracy z kontrahentami tego typu. Państwo wymagacie odemnie takiej umowy a od ok. 200 innych sprzedawców korzystających z tego samego miejsca wystawia ogłoszenia bez problemu.

stąd moje pytanie o regulamin dla wybranych.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

nie wiem co chcesz sprzedawać

ale ograniczanie konkurencji jest karalne

zgłoś zmowę cenową do uokik

UOKiK uruchomił w tym celu numer telefonu (22 55 60 500) i adres mailowy (sygnalista@uokik.gov.pl), pod którymi można przekazać dowody na praktyki ograniczające konkurencję. Sygnalistą może być każdy kto wie o niedozwolonym porozumieniu.

 

https://konkurencja.uokik.gov.pl/zglos-naruszenie/

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwi8uqXt4_b9AhXYBxAIHVZSBKgQF...

 

https://www.gazetaprawna.pl/firma-i-prawo/artykuly/8632762,karcher-kara-uokik-za-wieloletnia-zmowe-c...

 

oznacz moderatorów

fiskeriSHOP_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,dział bezpieczeństwa zasłania się brakiem umowy między mną a hurtownia od której kupuje towar na terenie Polski już od dłuższego czasu. Hurtownia nie robi umów współpracy z kontrahentami tego typu. Państwo wymagacie odemnie takiej umowy a od ok. 200 innych sprzedawców korzystających z tego samego miejsca wystawia ogłoszenia bez problemu. stąd moje pytanie o regulamin dla wybranych.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Tak jak napisali przedmówcy- nic z Twoich zgłoszeń nie będzie. Ja kiedyś tez chciałam zbawiać świat i musiałam przenieść swoją energię i czas na coś innego 

oznacz moderatorów